Gramy dla Kubusia

  • 29.01.2019, 14:56 (aktualizacja 29.01.2019, 20:38)
  • eLuban pl
Gramy dla Kubusia

Podziel się:

Oceń:

Pod tym hasłem uczniowie lubańskiego „Mickiewicza” zorganizowali koncert charytatywny. Celem imprezy było wsparcie finansowe dwuletniego Kubusia, który zmaga się z poważną chorobą nowotworową.

W ostatni czwartek (24.01) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu odbył się koncert charytatywny pod hasłem ''Gramy dla Kubusia”. Przygotowali go wspólnymi siłami Samorząd Uczniowski oraz firma uczniowska ADAŚ. Mieliśmy szczytny cel: wesprzeć dwuletniego Kubusia, który zmaga się z poważną chorobą.

W programie kluczową rolę odegrały wspaniałe wokalistki i tancerki znane z tegorocznego Talent Show. Oprócz pięknych głosów w programie koncertu była także fotobudka, loteria fantowa, kawiarenka z pysznymi ciastami i strefa piękna stworzona przez klasę 2C i 1A'B'. Przez cały czas trwania wydarzenia to właśnie tam można było korzystać z usług utalentowanych dziewczyn, które dbały o włosy, makijaż i paznokcie.

Razem z nami w auli szkoły bawiło się około 400 osób, a wszystkie pieniądze zebrane podczas przedsięwzięcia zostaną w całości przeznaczone na pomoc choremu Kubusiowi.

W imieniu całej Firmy Adaś i Samorządu Uczniowskiego, dziękujemy z całego serca za przybycie , a także za chęć niesienia pomocy i dobrą wolę!

W koncercie wystąpiły:

Aleksandra Mikołajczyk

Aleksandra Solska

Aneta Pinkowicz

Aneta Przybyła

Barbara Konopska

Emilia Moczydlak

Ewa Malung

Julia Martyniak

Karolina Kotlarz

Kinga Kuberna

Kinga Wolreiter

Kornelia Szuszkiewicz

Martyna Halczuk

Oliwia Cymon

Oliwia Podlaszuk

Patrycja Grzonkowska

Wiktoria Karło

Wiktoria Stelzer

Yevheniia Shumeiko

Zuzanna Torba

 

eLuban pl

Zdjęcia (12)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe