20-letni agresor w rękach policji

  • 25.01.2019, 14:35 (aktualizacja 25.01.2019, 16:06)
  • red. /DLW 112, KPP Lwówek Śląski
20-letni agresor w rękach policji KPP Lwówek Śląski
Podziel się:
Oceń:
Zrobił skok na słodkości, a skończyło się gorzkim finałem. 20-latkowi z Gryfowa Śląskiego grozi 10 lat więzienia.

23 stycznia na terenie marketu w Gryfowie Śląskim jeden z klientów usiłował ukraść karton bombonierek. Jego plan popsuł ochroniarz. Przy próbie zatrzymania wandal uderzył stróża prawa w twarz i z łupem wybiegł ze sklepu. Na zewnątrz łobuza próbowali jeszcze zatrzymać świadkowie, ale nieskutecznie. Im także się oberwało.

Sprawca chyba zaczął jednak zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji, bowiem porzucił skradziony towar i uciekł w nieznanym wówczas kierunku. O sprawie została poinformowana policja. Funkcjonariusze przy pomocy monitoringu rozpoznali delikwenta. Był nim 20-letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego. Co oczywiste policjanci z marszu udali się w kierunku jego mieszkania. Okazało się, że był w domu, ale nie miał zamiaru nikogo wpuścić do środka. Policjanci otrzymali od prokuratury zielone światło na siłowe wejście do mieszkania celem zatrzymania sprawcy. Po chwili został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu do dyspozycji prokuratora i sądu. Sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

red. /DLW 112, KPP Lwówek Śląski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ww
Ww 26.01.2019, 10:25
10 lat za karton bombonierek i dobrze. Za gwałt na 9 latce - 9 lat. Chore.
PH
PH 26.01.2019, 19:21
A jak ksiądz - to w zawieszeniu i zmiana parafii.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 25.01.2019, 16:17
Z jakich to powodów przy tej kwalifikacji - kradzież rozbójnicza - dopiero po akceptacji prokuratora? A gdyby pan prokurator miał kiepski humor albo był po .... czyli miał grymas i nie akceptował wejścia, to co...? Bandzior zagrał by Policji zza okna na nosie? Chore prawo! W takich sytuacjach wszystkie policje świata nie mają obowiązku z nikim konsultować - co najwyżej ze swoim komendantem.

Pozostałe