Usiłował ukraść grzejniki, a zostawił swój rower

  • 10.01.2019, 12:35 (aktualizacja 10.01.2019, 15:01)
  • st. asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu
Usiłował ukraść grzejniki, a zostawił swój rower

Podziel się:

Oceń:

Lubańscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o usiłowanie kradzieży elementów hydraulicznych z hali produkcyjnej w Olszynie. Funkcjonariuszom pomógł sam złodziej, który na miejscu zdarzenia pozostawił swój rower.

Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności ustalili, że w jesienią minionego roku zatrzymany z terenu hali produkcyjnej usiłował dokonać kradzieży instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej m.in. grzejników oraz metalowych elementów ogrzewania. Skradzione rzeczy przygotował do wywiezienia, a następnie próbował wywieźć na wózku przyczepionym do roweru. Jego plany popsuł właściciel, który spłoszył złodzieja.

Po otrzymanym zgłoszeniu usiłowania kradzieży policjanci zabezpieczyli pozostawiony rower. Pozwolił on ustalić właściciela, a jednocześnie sprawcę czynu. 8 stycznia br. policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę. Ponadto podczas wykonanych czynności w miejscu zamieszkania podejrzanego ujawniono 8 porcji marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Magdalena Juźwicka - KPP w Lubaniu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe