Świetny rok lubańskich siatkarek

  • 28.12.2018, 13:32 (aktualizacja 28.12.2018, 13:47)
  • red.
Świetny rok lubańskich siatkarek Archiwum klubu

Podziel się:

Oceń:

Juniorki UKS Lubań 2018 rok zakończyły na drugim miejscu w tabeli Dolnośląskiej Ligi Juniorek. W ostatnim meczu sprawiły sporego kalibru niespodziankę. Pokonały aktualne wicemistrzynie Polski!

Lubanianki w hali w Biedrzychowicach pokonały lidera tabeli i jednocześnie aktualnego mistrza juniorek na Dolnym Śląsku - Volley Wrocław. Pierwszego seta dziewczęta trenera Krzysztofa Leszczyńskiego wygrały do 15. W kolejnym musiały uznać wyższość rywalek, które wygrały do 21. Kolejne dwie partie to ponownie popis zespołu z Lubania. Po emocjonującej rywalizacji wygrały sety do 20 oraz 23, a cały mecz 3:1. Była to pierwsza porażka wrocławianek w sezonie.

UKS wystąpił w składzie: Zuzanna Wieczorek, Vanessa Szylin, Alicja Grabowska, Julia Figurska, Amelia Wróbel, Agata Zelkowka, Zuzanna Michalik, Sandra Grabowska, Martyna Atanowska, Katarzyna Ejkszto oraz Paulina Jankowska.

- W całych rozgrywkach zwyciężaliśmy dotychczas 9 razy, a tylko 2 razy przegraliśmy. Sezon jest jak na razie wspaniały. Dodam, że równie udany okres mają za sobą młodziczki, które walczą o awans do finałowej czwórki na Dolnym Śląsku - mówi Ryszarda Leszczyńska, asystentka pierwszego trenera zespołu.

red.

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 30.12.2018, 17:39
Podziękujmy Panu Burmistrzowi ,za "wspaniałe obiekty sportowe" oświetlone uliczki naszego miasta !!!!!Nawet nie ma gdzie pobiegać wieczorami. A co do HALI sportowej tooo tak jak postawiono to tak stoi od x lat tylko czasami dach przecieka ale to nic :):) po co się ścieram i tak Pan Arek ma to .....
widmo
widmo 29.12.2018, 14:09
To WSTYD i KOMPROMITACJA, że drużyna z Lubania musi jeździć na mecze do Biedrzychowic. Basen co jakiś czas zamknięty, hala tragedia, boisko tragedia. Nie interesuje mnie co będzie w przyszłości (mam na myśli sztuczne boisko - tu też mam poważne obawy co to będzie).
Wieczorek
Wieczorek 28.12.2018, 21:29
Brawo. Jestem dumna?
oli
oli 28.12.2018, 15:34
Brawo...szczere gratulacje...szkoda że nie gracie w Lubaniu...
Nowak
Nowak 29.12.2018, 10:49
Gdzie w Lubaniu mają grać? Na MOSiR, który zabija skoczność i niszczy kolana swoim parkietem, czy na słabo oświetlonym kompleksie, z niskim sufitem? Zastanów się dwa razy zanim ponownie coś napiszesz ?

Pozostałe