Idą święta

  • 18.12.2018, 09:25 (aktualizacja 18.12.2018, 14:24)
  • SP nr 2
Idą święta SP nr 2

Podziel się:

Oceń:

Przedstawiciele społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej wspólnie dekorowali pierniki.

Spotkanie odbyło się  w ramach zajęć warsztatowych. Uczestnicy przy nastro­jo­wych dźwię­kach kolęd i deko­ro­wa­niu świą­tecz­nych cia­ste­czek mogli poczuć świą­teczną atmosferę. Przy­jem­nej pracy towa­rzy­szyły roz­mowy na różne tematy. Efekty natomiast cie­szyły oczy barwą wzo­rów oraz kolo­rów, a tak­że... świet­nie sma­ko­wały!

SP nr 2

Zdjęcia (5)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 26.12.2018, 13:38
Umiłowani Siostry i Bracia!
Zawsze doznaję świętobliwego wkurwu, kiedy czytam o takiej hipokryzji. Wigilia dla samotnych, 700 osób i brylujący wśród ludzi szaman, oszust i obłudnik w stopniu biskupa czy kardynała. A gdzie oni jest przez cały rok z tą "pomocą" byli? Czy oni myślą że ten zabiedzony za ich sprawą motłoch tylko raz w roku się chce najeść do syta? Na dodatek to nie ich zasługa, że tych biednych ludzi jest czym poczęstować.
wiadomosci.onet.pl/religia/aktu ... le/wyp41dl
Czy ten naród nigdy nie zrozumie, że takie imprezy służą głównie dla pijaru tych spasionych purpuratów a nie po to aby stale pomagać potrzebującym?
MłotemCzarnąHołotę!
MłotemCzarnąHołotę! 26.12.2018, 17:22
W dodatku ich wynikające z "płatnego z góry miłosierdzia" raz do roku "dokarmianie" biedoty podpada pod paragraf "o narażaniu zdrowia i życia" ponieważ ciągle głodującemu nagle najedzonemu "pod oko" grozi śmiertelny w skutkach skręt kiszek a potężny wzrost poziomu cukru - śpiączką, co na mrozie też może się tragicznie skończyć!! fundować biedocie co roku niszczącego kalorycznego tsunami?! Zamiast fundować biedocie co roku jednorazowe uderzenie niszczącym kalorycznym tsunami czyż nie lepiej, sprawiedliwiej, słuszniej i zbawienniej, o hienrarchowie, byłoby rozłożyć to wasze katolickie "miłosierdzie płatne z góry" na cały rok każdego dnia po równo i obficiej niż codzienna cienka zupka MADE IN de facto zasilany przez Porypaństwo CARITAS?! I obłuda takich 1-akcyjnych przedsięwzięć nie byłaby tak jaskrawa, i miłosierdzie bardziej prawdziwe... teraz i zawsze, i na wieki wieków amen!
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 27.12.2018, 10:15
Oj kolego Misjonarzu - piekło cie za te usakralnione bluźnierstwa pochłonie. Zresztą uszanowanie - będę miał znakomite towarzystwo a panujące tam diabelstwo przecież krzywdy nam nie zrobi. Tymczasem.
Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, zbrodniarzy, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców urojonych niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.
Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

Pozostałe