Udowodnili, że są najlepsi!

  • 09.12.2018, 17:35 (aktualizacja 10.12.2018, 09:45)
  • red.
Udowodnili, że są najlepsi! Grzegorz Michoński

Podziel się:

Oceń:

Juniorzy starsi Łużyc Lubań triumfowali na Mistrzostwach Okręgu Jeleniogórskiego w Halowej Piłce Nożnej. Ekipa trenera Grzegorza Michońskiego obroniła tytuł.

W rywalizacji wzięło udział osiem zespołów. W pierwszej części drużyny walczyły w dwóch grupach. Lubanianie trafili do grupy B, w której pokonali Włókniarz Leśna 1:0, Włókniarz Mirsk 5:0 oraz ulegli BKS Bolesławiec 0:1. W półfinale Łużyce pewnie ograły Karkonosze Jelenia Góra 3:0. W finale obrońcy wywalczonego przed rokiem mistrzostwa ponownie zmierzyli się z BKS. Po regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i o losach tytułu decydował konkurs rzutów karnych. Ostatecznie w tym elemencie lubanianie triumfowali 4:3.

Najlepszym strzelcem imprezy został Mikołaj Kuriata, autor pięciu bramek.

- Chłopcy kolejny raz pokazali, że tworzą zgraną paczkę i drzemią w nich ogromne możliwości. Po tytuł sięgnęli w pełni zasłużenie - cieszył się Grzegorz Michoński, trener Łużyc.

 

Mistrzowska drużyna zagrała w składzie: Igor Gleb, Oskar Rymer, Jakub Fortuna, Damian Berliński, Mikołaj Kuriata, Konrad Starczewski, Seweryn Bakalarz, Jakub Witkowski.

Impreza odbyła się 8 grudnia w hali KPSW w Jeleniej Górze. Turniej zorganizował Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

 

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe