Łużyce pojadą do Berlina

  • 01.12.2018, 21:00 (aktualizacja 02.12.2018, 18:11)
  • red.
Łużyce pojadą do Berlina eLubań.pl

Podziel się:

Oceń:

Nie tak dawno zakończyła się pierwsza część sezonu klasy okręgowej. Tymczasem Łużyce Lubań z trenerem Rafałem Wichowskim na czele już myślą o piłkarskiej wiośnie.

Trener Rafał Wichowski przygotowania ze swoim zespołem planuje wznowić w pierwszej połowie stycznia 2019. W ramach treningów Łużyce wezmą udział w halowym turnieju w Mirsku (Izery Cup 2019), który zaplanowano na 13 stycznia. Następnie piłkarze wezmą udział w treningach alternatywnych, które zaplanowane zostały na 19 i 26 stycznia. Zawodnicy najpierw udadzą się na Stóg Izerski (Świeradów-Zdrój), a następnie do Jakuszyc, gdzie zamiast piłkarskiego obuwia założą narty biegowe.

Później przyjdzie czas na mecze kontrolne. W pierwszym lubanianie zagrają w Libercu ze Slovanem (U-19). Spotkanie odbędzie się 30 stycznia (początek o godzinie 14). Następnie Łużyce pojadą do Berlina na mecz z Polonią, w której występuje pochodzący z Lubania Mateusz Kuraś (2 luty, godz. 11). Po spotkaniu zespół z Lubania uda się na mecz Bundesligi Hertha - VFL Wolfsburg. Kolejni rywale lubanian: Karkonosze Jelenia Góra (9 luty, godz. 13, Frydlant), Gryf Gryfów Śl. (16 luty, godz. 13, Frydlant), Granica Bogatynia (23 luty, godz. 13, Frydlant), Leśnik Osiecznica (3 marzec, godz. 13, Frydlant) i Olsza Olszyna (9 marca, godzina i miejsce do ustalenia).

O przygotowaniach drużyny z Lubania i ewentualnych wzmocnieniach zespołu będziemy informowali na bieżąco.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wesołek
Wesołek 03.12.2018, 08:20
Niestety muszę cię zmartwić Seniorzy od klubu nie mają nic poza zapewnionymi wyjazdami na mecze na które jeżdżą własnymi samochodami i dostają 20 zł za wyjazd dzięki czemu klub oszczędza bo nie płaci za autobus 800zł tylko za 5aut 100 zł. Wyjazd na sparingi też opłaca klub ale to normalne. Natomiast wyjazd typu Berlin i późniejszy mecz Bundesligi opłacają sami zawodnicy!!! Zarząd ponosi koszty części transportu zamiast płacić za dojazd do frydlandu bo u nas nie ma boiska oraz pokrywając koszty wynajmu. Troszkę za mało jesteś poinformowana P...!!! A jak chcesz to możesz jechać z nami jak będziemy mieli miejsce w aucie a bilet ci postawie 20€ to nie tak dużo.
Coś w trawie piszczy
Coś w trawie piszczy 02.12.2018, 22:28
Czy ktoś może potwierdzic to ze seniorzy Luzyc bawia sie w najlepsze kosztem kasy ze składek za treningi grup młodzieżowych? Trenerzy z grup trampkarz i od tych młodszych dzieci podobno z koncem miesiąca zakonczyli prace społeczną w tym klubie bo jeszcze sami dokladali do interesu zamiast dostawać jakieś wynagrodzenie za treningi

Pozostałe