Konkurs! Dwie podwójne wejściówki na recital Artura Andrusa!

  • 27.11.2018, 12:09 (aktualizacja 28.11.2018, 13:06)
  • eLuban pl
Konkurs! Dwie podwójne wejściówki na recital Artura Andrusa!

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy na bardzo interesujące wydarzenie, już 2 grudnia o 17. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbędzie się recital kabaretowy Artura Andrusa.

Z tej okazji, nasza redakcja ma dla Państwa dwa podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać, muszą Państwo odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki tytuł nosi pierwszy muzyczny album Artura Andrusa?

Dwie pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi otrzymają bilety na wydarzenie. Odpowiedzi prosimy wysyłać po godzinie 12. dnia 28.11.2018r. na adres mailowy: [email protected] w tytule wpisując KONKURS. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.


Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Artur Andrus to artysta multimedialny. Były redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego".

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie, jak się okazuje pytanie było banalne i niemal wszyscy odpowiedzieli prawidłowo. Oczywiście chodziło nam o album Łódzka z 2 grudnia 2005 roku.

Najwięcej problemów sprawiło wysłanie maila o wyznaczonej godzinie i tu w 12:00 zmieściła się niemal połowa biorących udział w konkursie osób. Niestety posiadamy do rozdania jedynie dwa zaproszenia, otrzymają je osoby, których maile przyszły jako pierwsze w wyznaczonej godzinie. Zwycięzcom gratulujemy, skontaktujemy się mailowo. Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

eLuban pl

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 27.11.2018, 22:52
Łódzka

Pozostałe