WOŚP szuka wolontariuszy!

  • 26.11.2018, 12:48
  • Organizator
WOŚP szuka wolontariuszy!

Podziel się:

Oceń:

Za oknem jesień czyli znak, że oficjalnie wystartowała możliwość rejestracji na wolontariusza 27. Finału WOŚP w Lubaniu.

Jak co roku w dniu 16/10 zostaje ogłoszona możliwość rejestracji Sztabów WOŚP oraz jest ogłaszany temat najbliższego finału. Tak też było i w tym roku. Podczas najbliższego finału, który odbędzie się 13/01/2019 będziemy grali dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jak się zarejestrować aby zostań wolontariuszem? To dziecinnie proste!

Wystarczy wejść na stronę internetową: wolontariusz.wosp.org.pl i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić rodzica (opiekuna prawnego) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Bardzo ważna informacja jest taka, że zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia oczekuj na kontakt z Szefem Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętajcie, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Nauczeni doświadczeniem roku poprzedniego podjęliśmy decyzję, że w tym roku nie ma ograniczenia wiekowego jeśli chodzi o wolontariusza. Każdy ma szansę tego jednego dnia dołączyć do największej Orkiestry na całym świecie.

Na zgłoszenia czekamy ostatecznie do dnia 30 listopada - macie jeszcze tydzień! Czekamy na WAS!
Więcej informacji możecie uzyskać na profilu FB Sztabu WOŚP.

Organizator

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe