„Dzieciaki do rakiet!” Pomożecie?

  • 20.11.2018, 14:40 (aktualizacja 20.11.2018, 14:58)
  • red./SP4
„Dzieciaki do rakiet!” Pomożecie? Organizator akcji

Podziel się:

Oceń:

Dwie lubańskie szkoły przystąpiły do konkursu  „Dzieciaki do rakiet!”,  w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. Nagrody otrzyma 70 szkół, które zbiorą najwięcej głosów.

Do konkursu zgłosiły się szkoły podstawowe nr 3 i 4 w Lubaniu. Pedagodzy CZWÓRKI wysłali do redakcji eLuban wiadomość z prośbą o nagłośnienie akcji. Jest spora szansa, że jednej i drugiej szkole uda się znaleźć w gronie laureatów, konieczne jest jednak zaangażowanie internautów.

Prosimy o oddanie 5 głosów dziennie na naszą szkołę! Dzięki tym prostym krokom, możemy wygrać sprzęt sportowy w postaci rakiet!
Więc kciuki w ruch i klikamy!
Głosy zliczają się z różnych urządzeń, czyli jeśli masz komputer, smartfon, tablet to każde urządzenie oddaje 5 głsów.
Telefon+komputer+tablet=15 głosów!
Przypominam,że głosujemy codziennie!

Jest też inny sposób, aby nie zapomnieć o akcji. Od dziś do 18 grudnia jako stronę startową przeglądarki ustawiamy www.dzieciakidorakiet.pl i codziennie głosujemy. Co ważne nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem!

Tak niewiele a może uda się w Lubaniu wychować kolejną Agnieszkę Radwańską :)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU LUBAŃ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LUBANIU

Jak głosować?

  1. Zobacz prace konkursowe, na których uczniowie szkół podstawowych zachęcają innych do uprawiania sportu.
  2. Kliknij w okrągły przycisk „GŁOSUJ” pod wybranym zgłoszeniem i przejdź do strony zgłoszenia.
  3. Oddaj swój głos na stronie zgłoszenia.
  4. Codziennie możesz oddać do 5 głosów. Ty decydujesz, jak przeznaczysz swoje głosy – możesz oddać 5 głosów na jedną pracę lub po 1 głosie na 5 prac.
  5. Udostępnij swoje ulubione zgłoszenia w mediach społecznościowych, zachęć znajomych do głosowania i czekaj na wyniki konkursu.

O akcji

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku nagrodzimy aż 70 szkół! Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizujemy w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Mariusz Fyrstenberg.

Wg raportu „Aktywność fizyczna dzieci w Polsce” przygotowanego na zlecenie Banku BGŻ BNP Paribas tylko co czwarte dziecko spełnia dzienną normę aktywności fizycznej. Głównie przez brak energii, brak czasu i brak pozytywnych bodźców… Zmieńmy to! „Dzieciaki do rakiet!”

red./SP4

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe