Udany finisz młodzików

  • 19.11.2018, 20:31 (aktualizacja 19.11.2018, 20:58)
  • red.
Udany finisz młodzików

Podziel się:

Oceń:

Z dobrej strony pokazała się pierwsza drużyna młodzików Łużyc Lubań, która na koniec piłkarskiej jesieni pokonała w Jeleniej Górze miejscowy Chojnik.

Do przerwy Łużyce prowadziły 1:0 po trafieniu Szymona Pietrykowskiego. 10 minut po zmianie stron drugiego gola dla lubanian zdobył Jan Pawlak. Chojnik wrócił do gry trafieniem kontaktowym Tymoteusza Mazurka. Niestety dla jeleniogórzan w końcówce do głosu doszli przyjezdni i po bramkach Igora Zinkowskiego i Jakuba Oleszczuka spotkanie skończyło się wynikiem 1:4.

Łużyce pod wodzą trenera Sławomira Salacha sezon zakończyły na trzecim miejscu w tabeli II ligi wojewódzkiej (grupa II). Wygrały siedem spotkań, dwa zremisowały i doznały trzech porażek. Drużyna z Lubania w Jeleniej Górze zagrała w składzie: Boroszko - Mańkowski, Oleszczuk, Pawlak, Pieciul, Pietrykowski, Tomkiewicz, Wojtusik, Zinkowski. Rezerwa Łańczuk, Błaszczyk, Juszczyk, Lamparski.

Piłkarską jesień zakończyli także trampkarze, którzy podobnie jak młodzicy rywalizację w II lidze wojewódzkiej zakończyli na trzecim miejscu. Zespół trenera Konrada Murawskiego w ostatnim meczu zremisował z Karkonoszami Jelenia Góra 1:1. Lubanian na prowadzenie wyprowadził Oliwier Misiewicz Wyrównał Dawid Lewandowski. Skład Łużyc: Schab - Szpytma, Czurak, Furmański, Kadłubowski, Maciąg, Misiewicz, Orzechowski, Romańczuk, Tomczyk Wilk. Rezerwa: Bakalarz, Bobko, Iannone, Kamiński, Król.

 

W minioną niedzielę rundę zakończyła także trzecia drużyna młodzików. Zespół trenera Pawła Zawadki pokonał Chmielankę Chmieleń 2:1 po golach Konrada Kusiaka i Mateusza Brodziaka. Łużyce jesień w terenówce zakończyły na czwartym miejscu. Skład Łużyc w meczu z Chmielanką: Jandourek - Brodziak, Samburski, Boruch, Kusiak, Cydzik, Caban, Drozdowski, Matysiak oraz Juszczyk.

red.

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe