×

I Niepodległościowym Biegu Gryfitów

  • 29.10.2018, 15:44 (aktualizacja 29.10.2018 16:07)
  • Organizator
I Niepodległościowym Biegu Gryfitów
Podziel się:
Oceń:
Stowarzyszenie Aktywny Gryfów CROSS Gryfitów zaprasza do udziału w „ I Niepodległościowym Biegu Gryfitów” w ramach obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wydarzenie odbędzie się w Gryfowie Śląskim, 11 listopada o godzinie 11:45.

To sportowe przedsięwzięcie ma charakter symboliczny - organizatorzy nie będą pobierali żadnych opłat za udział, nie będzie pomiaru czasu. Trasa będzie przebiegać uliczkami miasta i leśnymi ścieżkami wzdłuż Jeziora Złotnickiego, a jej długość to około 7 kilometrów. Bieg zakończy się na Bulwarze nad Kwisą. Po dotarciu do mety wszystkich zaprosimy na grochówkę z kuchni polowej, na koniec uczestnicy wspólnie wbiegną na gryfowski rynek, gdzie trwać będą miejskie uroczystości.

Serdecznie zapraszamy do udziału, impreza skierowana jest do wszystkich, bez względu na sprawność fizyczną, czy wiek. Impreza organizowana jest we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Gryfów Śląski, i Biurem Senatorskim Rafała Ślusarza a więcej informacji na jej temat na Facebooku stowarzyszenia: www.fb.com/CrossGryfitow

Organizator

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe