Mieszkańcy Gminy Lubań!

  • 24.10.2018, 09:07 (aktualizacja 26.10.2018, 12:58)
  • materiały wyborcze
Mieszkańcy Gminy Lubań!

Podziel się:

Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować za oddane głosy w dniu 21 października 2018 r., w I turze wyborów samorządowych. Składam gorące podziękowania Wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos oraz tym, którzy pomagali i wspierali mnie podczas kampanii wyborczej.

Tak licznie oddane głosy na moją osobę utwierdziły mnie w przekonaniu, że Wyborcy doceniają i dostrzegają to, co udało się przez te wszystkie lata w Naszej Gminie zrobić. Jestem Państwu ogromnie wdzięczny za to, że po raz kolejny obdarzyliście mnie zaufaniem!

Mamy jeszcze wiele do zrobienia i wiele problemów do rozwiązania. Mam nadzieję, że umożliwicie mi Państwo kontynuację rozpoczętych zadań oraz podejmowanie nowych wyzwań zgodnie z Waszą wolą.

Cieszy mnie fakt, że Gmina Lubań rozwija się równomiernie. Stoję na stanowisku, że każda miejscowość powinna rozwijać się w równym stopniu, dlatego też w każdej z nich wykonano inwestycje, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców.

Drodzy Państwo, jak Wiecie, po raz kolejny biorę udział w kampanii wyborczej, ale pod względem etycznym oceniam ją najgorzej. Każdy z kandydatów prowadził ją w wybrany przez siebie sposób. Moją kampanią była ośmioletnia służba Naszej Gminie, podczas której dołożyłem wszelkich starań aby dobrze zarządzać Gminą i być dla Was dobrym gospodarzem. Mam nadzieję, że oceniacie mnie pozytywnie.

Niestety moja kontrkandydatka wybrała kampanię pełną manipulacji, tylko po to aby wyeliminować zagrożenie ze strony mojej osoby. Podczas spotkań z Mieszkańcami Gminy nie brakowało plotek, które z pewnością w najbliższym czasie oficjalnie zdementuję i przedstawię Państwu prawdziwy obraz wszystkich podniesionych sytuacji.

Mój program skupia się na mieszkańcach w każdym wieku. Pragnę zadbać o potrzeby zarówno dzieci, młodzieży, jak i seniorów. Mamy wiele gotowych rozwiązań, w tym przede wszystkim rozwój infrastruktury drogowej, oświetleniowej i wodociągowej. Na względzie należy mieć fakt, że Gmina Lubań rozwija się dynamicznie i staje się miejscem życia dla nowych Mieszkańców. Naszym priorytetem jest także dbanie o jakość powietrza i stosowanie nowoczesnych rozwiązań ekologicznych.

Zachęcam Wszystkich Państwa do wnikliwego przyjrzenia się programom wyborczym, po to aby wychwycić mechanizmy manipulacji i populistyczne hasła. O ostatecznym wyniku zdecydujecie Państwo w II turze wyborów, już w dniu 4 listopada 2018 r. Dlatego gorąco proszę o ponowny udział w wyborach.

Drodzy Mieszkańcy - oddajmy głos w wyborach, by inni nie decydowali o nas.

 

Z wyrazami szacunku

Zbigniew Hercuń

materiały wyborcze

Pozostałe