Leśna. Znamy radnych na lata 2018 – 2023

  • 23.10.2018, 18:22 (aktualizacja 23.10.2018, 18:33)
  • red.
Leśna. Znamy radnych na lata 2018 – 2023 eLuban.pl Archiwum eLuban

Podziel się:

Oceń:

Znamy już oficjalne wyniki głosowania podane przez Państwową Komisję Wyborczą.

 W Leśnej przez najbliższe pięć lat w radzie zasiadać będą:

Okręg Nazwisko i Imiona liczba głosów % w skali okręgu
1. KOPKA Łukasz 113 38,18%
2. Borysiewicz Leszek Leon 118 40,14%
3. CZECZOT Robert 64 30,19%
4. Sztuba Wioletta Danuta 127 37,80%
5. CICHOCKA-KURDZIKO Beata Mariola 103 36,65%
6. DUŚ Piotr Paweł 109 45,80%
7. SOLSKI Krzysztof 113 49,78%
8. DUDZIŃSKI Piotr 221 78,09%
9. STRASZAK Walter Ryszard 79 41,15%
10. HAŁAS Anna Irena 134 43,23%
11. OSKIERKO Czesław Józef 131 63,29%
12. MĘCINA Katarzyna 106 47,32%
13. SUŚNIAK Piotr Kazimierz 103 30,93%
14. BORYSIEWICZ Małgorzata Anna 141 48,45%
15. KALIŃSKA Wioletta Wanda 128 43,84%

Spośród wybranych radnych największym poparciem w swoim okręgu cieszył się Piotr Dudziński, który zgromadził 78,09% wszystkich głosów z okręgu otrzymując 221 głosów. Jest to zarazem największa liczba oddanych głosów na jednego radnego w całej Gminie Leśna.

Spośród osób, które weszły do rady, najmniej głosów zebrał Robert Czeczot - jedynie 64. W swoim okręgu uzyskał jednak największe poparcie 30,19%, tym samym dało mu to mandat radnego na najbliższe pięć lat.

Największą przegraną jest Marta Budzińska - Socha, której zabrakło jedynie 5 głosów, aby zdobyć mandat. Lepszą w jej okręgu okazała się Anna Hałas, która zgromadziła 134 głosy.

W nowo wybranej Radzie Miasta Leśna w latach 2018 -2023 zasiądzie aż ośmiu nowych radnych.

red.

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka Pobiednej
Mieszkanka Pobiednej 02.11.2018, 21:38
Pani Ania plakala i bedzie plakac bo nic nie umie i nic nie robi oprocz tego!Ktos cos wymysli albo zrobi to sie szybko dokleji i cala jej rola.Takiej beznadziejnej radnej i niestety jeszcze soltysa to w Pobiednej jeszcze nie bylo!!!!Ktos dobrze napisal "a pieniazki leca".
Pobiednianin
Pobiednianin 24.10.2018, 19:59
A, co będzie jak p.Surmacz nie zostanie burmistrzem. Pani Ania kolejne pięć lat będzie w opozycji i nadal będzie mówiła że nic nie może zrobić (a kasa leci), to może niech zadeklaruje że zrzeknie się mandatu na rzecz p. Marty bo p. Marta będzie z obozu burmistrza i będzie mogła.
Pobiednianka
Pobiednianka 24.10.2018, 17:08
Co do Pani Marty, uważam, że taki wynik, to sukces. Jak na osobę niezbyt zaangażowaną w życie wsi i to co się dzieje, nie wiedzącą, że propozycja siłowni na powietrzu koło sali gimnastycznej w Pobiednej już padła, tylko rzekomo konserwator zabytków, czy ktoś nie pozwolił, dlatego drugą siłownię dostała Leśna, a Pobiedna nadal żadnej (słynna petycja cośmy wiosną podpisywali) - mimo naprawdę mocnej walki ówczesnej radnej na co są dokumenty - w tzw bip. tam jest wszystko, tylko poczytać/posłuchać... Pani Marto więcej zaangażowania w życie wsi i za 5 lat będzie Pani radną - sama zagłosuję - jak zobaczę w programie, że lekcje odrobione.
Zo
Zo 05.11.2018, 01:13
Co Ty Piszesz Pobiednianka?
Pobiednianin
Pobiednianin 24.10.2018, 19:35
A, co będzie jak p.Surmacz nie zostanie burmistrzem. Pani Ania kolejne pięć lat będzie w opozycji i nadal będzie mówiła że nic nie może zrobić (a kasa leci), to może niech zadeklaruje że zrzeknie się mandatu na rzecz p. Marty bo p. Marta będzie z obozu burmistrza i będzie mogła.
Mieszkanka
Mieszkanka 24.10.2018, 22:36
Wolała bym żeby został bo to on właśnie współtworzył strategie pobiednej :) I ma umiejętności do pozyskania funduszy na nasz opłakany cmentarz i wieże :) Pozdrawiam
Mieszkanka Pobiednej
Mieszkanka Pobiednej 24.10.2018, 18:31
Ja nie myślę że więcej pracy tylko jakakolwiek praca. Bo nie rozumiem jak można kandydować wogóle się nie udzielając. Jestem bardzo zniesmaczona tym że program tej Pani nie odnosił się wogóle do strategi odnowy wsi. Siłownia planowana jest przy skwerku, za który w tym roku bierze się stowarzyszenie. Wieża widokowa to też pomysł stowarzyszenia przez który ono powstało. W tym roku zrealizowano pierwsze założenia programu. Czyny społeczne, wigilia oraz wspólne kolendowanie, piękne witacze są gotowe i czekają na montaż. W toku jest wydanie śr. promocyjnych i piękna sesja zdjęciowa miejscowości, prowadzono też warsztaty dla dzieci. Kolejny rok to nowy skwer, nowa architektura nawiązująca do histori Pobiednej , oznakowanie ulic i budynków wraz z herbem . Dalsza praca nad promocją wsi. Także Pani M tu się dzieje, wystarczy być blisko wsi.
Qq
Qq 26.11.2018, 10:28
Ty sie wes za robote Halaska!!!Mieszkancy Ci pokazali ile osob ma juz Ciebie dosyc!Tym razem sie udalo o cztery glosy ale nastepnego razu nie bedzie!!!!hahaha
Oo
Oo 11.11.2018, 08:48
A Pani jest ?Pani Aniu.Rekoma innych.Wstyd!!!!!!!!!!
marta
marta 24.10.2018, 17:53
Ja nie o Pobiednej piszę.
marta
marta 24.10.2018, 13:51
Jest jeszcze większa porażka z pewnej wsi.....
ja
ja 25.10.2018, 18:26
marta Grabiszyce??????
też ze wsi
też ze wsi 25.10.2018, 17:57
widocznie nie porażka skoro ktoś wygrał i miał poparcie
Smolniczanin
Smolniczanin 24.10.2018, 10:04
Największą porażką jest to że Pan W.S jest znów w Radzie. Chłopie ty możesz dobrze to prowadzić zespół. Na Smolniku i w Leśnej nic nie robisz.
z żeromskiego
z żeromskiego 24.10.2018, 11:34
Większej porażki niż KS to nie ma . Wyprowadzam się z Żeromskiego bo mi wstyd za was mieszkańcy tego okręgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moi koledzy w pracy jak się dowiedzieli to turlali się ze śmiechu po podłodze pytając stary jaki tam poziom panuje. Żałosne

Pozostałe