Ankieta. Kto powinien zostać wójtem Gminy Lubań?

  • 18.10.2018, 08:38 (aktualizacja 19.10.2018, 11:13)
  • red.
Ankieta. Kto powinien zostać wójtem Gminy Lubań?

Podziel się:

Oceń:

Już 21 października odbędą się Wybory Samorządowe 2018, w ich trakcie wyborcy zdecydują kto zostanie wójtem Gminy Lubań. W związku z tym proponujemy wzięcie udziału w sondażu, który w pewnym stopniu pokaże panujące nastroje.

Oczywiście to nie jest doskonała metoda głosowania i udział w ankiecie należy traktować jako zabawę. O ostatecznym wyniku zadecydujemy właśnie 21 października, dlatego też polecamy wzięcie udziału w wyborach.

red.

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Mieszkańców Pisarzowic
Do Mieszkańców Pisarzowic 23.10.2018, 17:44
Mieszkańcy Pisarzowic przemyślcie dobrze, czy warto oddać swój głos na P. Usyk. Skoro jej elektorat już teraz zauważa, że za dużo Wójt zrobił dla Was, to pewne jest, że jej wybór to koniec z rozwojem największej wsi w gminie. Może dostaniecie jakiś ochłap na otarcie łez. Więc czy warto???
zła1
zła1 22.10.2018, 13:34
I wyszło jak zwykle - ludzie co wy robicie Radostów, Nawojów, Uniegoszcz itp obudźcie się !!! poszliście dobrowolnie na głosowanie i dalej za pomocą swoich głosów robicie dobrobyt dla Hercunia i Usykowej jedno warte drugiego - brak na wsiach elementarnych rzeczy typu kanaliza , chodniki, lampy- fekalia płyną rzeczką a wy dalej swoje - przecież im chodzi tylko i wyłącznie o stołki i dobrą kasę ze stanowisk nic więcej my ludzie jesteśmy daleko w d.......róbcie tak dalej to będzie jak zwykle!!
s
s 19.10.2018, 23:53
Wójt ma śliczną sekretarkę.
Łysy
Łysy 19.10.2018, 23:22
Na tym zdjęciu powyżej po prawej stronie siedzi dwóch chyba panów, bez włosów. Tyłem siedzą. To bracia? Bo ten urząd to bardzo rodzinny jest to i rada chyba tez
Radostawiak
Radostawiak 19.10.2018, 23:48
Czy bracia to niewiadomo ale podobni bardzo.To radny Andrzej Usyka poprzednia kadencja i radny Maciejka tez poprzednia kadencja. Teraz razem startuja z jednego komitetu jak bracia
Zdzisław
Zdzisław 19.10.2018, 22:48
jestem załamany głupotą ludzi...… to może niech wygra kandydat Zjawin na wójta, dobierze sobie Pana byłego wójta Herdzika na zastępcę, a na skarbnika pana W.M. Wróci układ z poprzednich lat.
Propblem jest tylko jeden,..... nawet jeśli wam się uda, to nie będzie takich profitów jak kiedyś, .. księżom pedofilom zaglądamy do rozporka, a wam na łapki to na 100% na łapki, nie będzie faktur na setki tysięcy na pola posypywane piaskiem....umorzeń podatków, chyba nie warto finansowo walczyć,
:) ,
Wygrasz Pani Aneto, bo nie masz Pani honorowej konkurencji,

bo żeby mieć honor i ludzi szacunek, to trzeba na to sobie zapracować,
Zjawin to człowiek bez honoru, dorobkiewicz, przez ostatnie lata nieobecny w polityce gminy, zjawił się tuż przed wyborami, nawet obrażać mi się nie chce takiego człowieka, ot śmieć polityczny, jego zamiary są proste jak kiełbasa na ruszcie,.. on wójt, Herdzik zastępca,
może zapomniany król.. W.M gdzieś tam....
zźz
zźz 19.10.2018, 16:05
Nie jestem z tej gminy ale obstawiam Hercunia. W poniedziałek sprawdzę
szymon
szymon 19.10.2018, 11:27
Jest nie prawdą,że trzeba za każdym razem głosować aby zobaczyć wynik ankiety.
Młody wyborca
Młody wyborca 19.10.2018, 10:00
Jako emeryt to może Pan dorabiać jako portier a nie jako Wójt.
koko
koko 19.10.2018, 08:23
PANU WÓJTU JUŻ DZIĘKUJEMY.
Do koko
Do koko 19.10.2018, 15:15
Nawet odmieniać przez przypadki "koko" nie potrafisz, więc co możesz wiedzieć o bardziej skomplikowanych sprawach ;-)
ona
ona 19.10.2018, 08:17
Ja myślę, że Wójtowi należy już podziękować. Starszy Pan, nie zna ustaw i przepisów dotyczących jego rewiru, wprowadza w błąd petentów. Nie chce mu się już nic. Czas na EMERYTURĘ.
przedsiębiorca
przedsiębiorca 18.10.2018, 21:24
A więc to prawda, co było pisane o niezgodnych z prawem inwestycjach Hercunia. W Radogoszczy właśnie zdemontowano nielegalnie postawioną lampę, która miała być "kiełbasą wyborczą". Została zdemontowana a nie ukradziona. Jak to jest, że w innych miejscowościach muszą być pozwolenia na budowę, projekty, a tu bez niczego? Co ty Hercuń wyprawiasz? Ten kombinowany zakup żarówek to też dobra ściema. Na jakie jeszcze nielegalne koszty naciągniesz tę gminę? Stań przed lustrem i zobacz kogo tam widzisz. Tylko uważaj, żeby widok zakłamanej gęby Cię nie przeraził.
do przedsiebiorcy
do przedsiebiorcy 19.10.2018, 18:02
A skąd tak błędne i nieprawdziwe informacje z lampą? Nie ma przecież żadnej samowoli i tym bardziej żadnego postępowania. Chyba coś namieszałeś przedsiębiorco, może za bardzo chcesz być jednak przedsiębiorczy. A może przeczytałeś bez zrozumienia artykuł na e-luban zamieszczony 25.09.2018 r. dotyczący skradzionych opraw oświetleniowych, a nie "lamp". Co do reszty Twojej wypowiedzi, podpisuję się pod zapytaniem "zainteresowany", prosząc jednocześnie o link
zainteresowany
zainteresowany 19.10.2018, 15:18
A gdzie było pisane "o niezgodnych z prawem ineestycjach" ? Bardzo proszę o link
normalny wyborca
normalny wyborca 18.10.2018, 20:45
Ta ankieta to kpiny,aby zobaczyć wynik z każdym razem trzeba oddać na kogoś głos...i tak można pykać bez końca.Myślę,że normalni ludzie nie dają się ponieść euforii.Życzę zimny prysznic...myślenie boli.
no chyba nie bardzo
no chyba nie bardzo 18.10.2018, 21:02
cyt: Oczywiście to nie jest doskonała metoda głosowania i udział w ankiecie należy traktować jako zabawę.
Obserwator
Obserwator 18.10.2018, 19:34
Hercuń fałszywy typ umiejący sobie radzić w każdych okolicznościach czy w czasach komuny o czym świadczą podejrzenia o bycie TW czy obecnie oszukując mieszkańców i przedsiębiorców swymi obiecankami, Czas najwyższy powiedzieć mu won !!!!
Po co ta szopka
Po co ta szopka 18.10.2018, 18:01
Nie będę głosował na wójta bo mieszkam w Lubaniu,ale żeby zobaczyć wyniki ankiety musiałem zaznaczyć jakiegoś kandydata,tyle warta ta ankieta.
następny wyborca
następny wyborca 18.10.2018, 16:03
Nie ma chodników! nie ma głosów!
wyborca
wyborca 18.10.2018, 15:01
ciekawe z kąt P. Aneta weźmie tyle kasy na swoje obietnice ...??? no chyba ze zadłuży Gmine 3-trzy krotnie lub podwyższy podatki dla rolników bo to co naobiecane to w 3 kadencjach jest nie wykonalne ...a miała juz na to 8 lat jako zastepca i co zero !!! i takie zero bedzie z obietnic ...
ona
ona 19.10.2018, 08:14
SKĄD? Jako zastępca niewiele mogła bez zgody Wójta.
Osoba sprawiedliwa
Osoba sprawiedliwa 18.10.2018, 17:13
Mógł Pan przyjść na zebranie, które Pani Aneta ogłosiła i usłyszeć skąd te pieniądze będą. Skoro Pan nie chciał pójść i wysłuchać to jest też możliwość napisania w prywatnej wiadomości na stronie na portalu społecznościowym i dowiedzieć się co i jak , a przestać wypisywać z pod anonima :)
wiesniak
wiesniak 18.10.2018, 19:52
osoba sprawiedliwa tez nie powinna pisac z pod anonima ..czy to nie hipokryzja ???
Nauczycielka niezależna
Nauczycielka niezależna 18.10.2018, 14:38
Nie mam pojęcia na kogo bym tu zagłosował ale na pewno Leśko nie powinien być znowu burmistrzem Olszyny, bo pogrąży mieszkańców do końca swoimi rządami z gromadą wiernych przyd....sów !!!
Dobra rada
Dobra rada 18.10.2018, 16:50
Żeby został na kolejną kadencje musi mieć większość oddanych głodów. Wystarczy na niego nie głosowac a sprawa sama się rozwiąże bo wtedy rada gminy bedzie wybierac. Leśko na emeryture...
Anna
Anna 18.10.2018, 14:37
Komu słownik ortograficzny się kłania? Pokaże pisze się przez z z kropką.
gość
gość 18.10.2018, 13:18
dobrze ,że jest kawałek chodnika , na chodnik czeka Nawojów Łużycki , !!!! od wielu wielu lat,czy doczekamy się ??????????
Osoba sprawiedliwa
Osoba sprawiedliwa 18.10.2018, 17:30
Tak samo jak mieszkańcy Kościelnika i Kościelników Dolnych czekają na szatnię dla klubu LZS jak i młodszych członków (Skrzaty). Jak widać Pan wójt obiecał im szatnię już na początku swojej kadencji. Szatnia powstała lecz w Pisarzowicach. Teraz Wójt może jedynie śpiewać "jak do tego doszło, nie wiem" My wiemy . Wójt wybudował tam szatnie bo jest nastawiony że ludzie go będą ubóstwiać za to, że tworzy centrum sportu w Pisarzowicach. Są jednak ważniejsze sprawy do zrobienia w tej miejscowości mianowicie: dokończenie elewacji na budynku szkoły, trzeba spełnić wymogi dotyczące przedszkola, jak i kanalizacja na blokach. Jednak wójt ma pilniejsze sprawy na głowie np. szatnia czy kolejna sala sportowa. :)
sołtys
sołtys 18.10.2018, 21:56
Osobo Sprawiedliwa, gdybyś była bardziej doinformowana, to nie pisałabyś bzdur. Wiele gmin, tak jak i nasza, korzysta ze środków zewnętrznych, składa się wnioski o dofinansowanie i to nie jest koncert życzeń. Finansowano place zabaw, fitnesy, wiaty, orliki, etc. Przyznawano także środki na szatnie sportowe i dlatego Pisarzowice realizują budowę. Wójt tłumaczył, nawet na ostatniej sesji, że wniosek na dofinansowanie budowy szatni w Kościelniku jest w trakcie weryfikacji, a złożony został przez Gminę bodajże w marcu.
Zapoznaj się z artykułem dot. zrealizowanych zadań przez Gminę w okresie II kadencji Pana Hercunia i zobacz ile zrobił dla Pisarzowic. Jest sprawiedliwym Gospodarzem i żadna miejscowość nie jest pomijana, szacunek za to w stronę Pana Wójta.
Wszystkiego na raz niestety nie da się zrobić, no chyba że zadłużyć Gminę na realizację wszystkiego.
Także szacunku troszkę i mniej nerwów życzę, bo wrzodów żołądka się nabawisz.
Kaśka
Kaśka 18.10.2018, 23:21
Sprzedał część majątku gminy aby nie pokazać zadłużenia. A to wszystko zrobił Hercuń sam. Nikt mu w tym nie pomagał. Już zapomniał jak w ogniu pytań radnych ucirkł z sesji i kto go ratował. To on zabiera zabawki i ucieka. Co do podziału to tak sprawiedliwie dzielił że Pisarzowice mają dwie szatnie a Kościelnik wcale. Hale też chce budować w Pisarzowicach a dzieci z Radostowa nadal pod chmurką.
AU
AU 18.10.2018, 20:16
Osoba sprawiedliwa??? buahahaha ... wszyscy wiemy kim jesteś droga pani. Ochłoń
Gość
Gość 18.10.2018, 09:53
Dobrze ze Pani Aneta ma dużą rodzinę ma kto barc udział w ankiecie ?
pędziwiatr
pędziwiatr 18.10.2018, 20:17
Dokładnie, nawet przy ankiecie uprawia wyścig szczurów, śmieszne to lecz prawdziwe :-)
Osoba sprawiedliwa
Osoba sprawiedliwa 18.10.2018, 17:09
Pani Aneta i jej rodzina ma takie same prawo do głosowania jak np. rodzina Pana Hercunia. Kto zostanie wójtem zostanie rozstrzygnięte w poniedziałek, a nie na jakiś stronach internetowych gdzie mogą wszyscy głosować (chodzi mi o osoby poniżej 18 roku życia).
Lx
Lx 18.10.2018, 10:31
A gdzie jest twoja rodzina? Nawet rodzina się ciebie wyparła.
gość
gość 18.10.2018, 13:46
Nie rozumiem co moja rodzina ma do ankiety i osoby Pani Anety? Nawet jeśli się wyparła lub też jej nie mam to jakie to ma znaczenie?

Pozostałe