Kto powinien zostać burmistrzem Leśnej?

  • 18.10.2018, 08:31 (aktualizacja 19.10.2018, 11:13)
  • red.
Kto powinien zostać burmistrzem Leśnej? Wikipedia

Podziel się:

Oceń:

Już 21 października odbędą się Wybory Samorządowe 2018, w ich trakcie wyborcy zdecydują kto zasiądzie w fotelu burmistrza w Leśnej. W związku z tym proponujemy wzięcie udziału w sondażu, który w pewnym stopniu pokaże panujące nastroje.

Oczywiście to nie jest doskonała metoda głosowania i udział w ankiecie należy traktować jako zabawę. O ostatecznym wyniku zadecydujemy właśnie 21 października, dlatego też polecamy wzięcie udziału w wyborach.

red.

Komentarze (232)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka 7
Mieszkanka 7 27.10.2018, 20:28
Ludzie dajcie już spokój a co wy z tego macie czy wejdzie jeden czy drugi oni wam nie dadzą na chleb musicie sobie sami zarobić to o co tu się kucic dajcie już spokój
s
s 19.10.2018, 23:58
Leśna to wygląda że bardzo kłótliwa gmina. Co wybory a lejecie się tam niemaże do krwi.
Jakby też było o co
Mieszkanka
Mieszkanka 19.10.2018, 23:45
Nie rozumiem państwa napisałem proste pytania czy pan Surmacz jest członkiem parti razem i czy pracował kiedykolwiek na pełny etat. I co zaraz 12. Dostałam za to obelgi że kwi że jak świnia. Czekam na odp
Jah
Jah 19.10.2018, 22:35
Ale szopka! Normalnie popcorn, browar i ubaw po pachy. Pzdr dla wszystkich komentujących. Znaczy miało być kandydujących. Proszę walczcie do samej do północy :)
wyborca
wyborca 19.10.2018, 22:18
Czy w chwilach zwątpienia po debacie tak wygląda wasze prawdziwe oblicze?
Psychofanka
Psychofanka 19.10.2018, 21:58
Wasz kwik przy odrywaniu od koryta to miód na moje serce ?? szybciej i głośniej, niewiele macie już czasu ?? gotuje się koło dupska, co? ???
mieszkaniec
mieszkaniec 19.10.2018, 21:55
Ma pan mój głos i mojej rodziny. Pozdrowienia ze Złotnik☺
Hania
Hania 19.10.2018, 21:12
Panie Szymonie przekonał Pan mnie i moja rodzinę, że będzie Pan doskonałym gospodarzem. Nasz głos idzie do pana ? Potrzebujemy kogoś kto będzie myślał długofalowo ?Pozdrawiamy Pobiedna
Zdziwiony jak zwykle
Zdziwiony jak zwykle 19.10.2018, 21:49
??? Pani Haniu, z całym szacunkiem. Dlaczego mam się na Pani wzorować? Pani też jest specjalistą i wykładowcą?
Mała Mi
Mała Mi 19.10.2018, 21:02
Ile to zostało do ciszy wyborczej? 3 godziny?
No to trzeba hejtowac w komentarzach!!! Taka jest wasza filozofia, maluczcy którzy się boicie. Przeliczcie sobie ile jest tutaj komentarzy oczerniających Szymona, a będziecie wiedzieć kto dostał histerii.
Ale w nd do kościółka idziecie? W piersi bić się będziecie? Z modlitwą na ustach sakrament przyjmiecie ? Tfu. Wstyd i kilo mułu.
Szacunek to u was tylko na papierze istnieje, gdy przemówienia dajecie.
Olaliscie ludzi, wyzywacie od psycholi wszystkich, którzy byli na debacie. Pogratulować głupoty. Kwik, kwik, tik, tak, czas od koryta się oderwać.
Zdziwiony
Zdziwiony 19.10.2018, 21:46
Tak, a ja myślałem że jednak to Surmaczy więcej, bo wygrywa w ankiecie. No chyba że to Karola ludzie głosują na Surmacz ?

Myślę, że robicie sztucznie ofiarę z Surmacza. Udajecie, że go Karol i jego hejterzy atakują.
Cała kampanie cierpliwie znosił Wasze obelgi, kłamstwa i hejt, to teraz chcecie pokazać, że jest niedobry. Cwaniaczki.
Nieźle.
Nikt w to nie uwierzy. A może uwierzy?
Gol
Gol 19.10.2018, 20:41
Aut dla surmaczy
Bartek
Bartek 19.10.2018, 20:38
A czemu transmisi ze spotkania ze sportowcami Panie S.S czyżby nikt nie przeszedł, też zostali wyśmiani jest pan smutny żal mi was drogie dzieci.
Sport ?
Sport ? 19.10.2018, 21:46
W Toskania nas piwem czestuje
:)
:) 19.10.2018, 22:43
No to widzę pełna determinacja jest. Dobre piwo nie jest zle. A jeszcze jak w gratisie?
Psychofanka ?
Psychofanka ? 19.10.2018, 20:16
Czyżbym słyszała kwik świń odrywanych od koryta?????
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.10.2018, 20:42
Szanowny Panie SS., to jak z ta Pana praca na pełen etat i z partia Razem. Będzie odpowiedź do polnocy.
Karola
Karola 19.10.2018, 19:53
Ale wy trzęsiecie gaciami i tu hejtujecie Szymona ?naprawde aż sie czytać odechciewa
vv
vv 19.10.2018, 19:27
Dobry wieczór. A co tu takie awantury?
Aha, chciałem powiedzieć, że sobie zagłosowałem u was choć nie jestem z Leśnej. Nie macie nic przeciwko?
Sylwek
Sylwek 19.10.2018, 19:24
Panie Szymonie obiecał Pan Maksowi remont mieszkania jak zostanie pan carem ? a nam też uda sie wyremontować mieszkania .
Siano w glowach
Siano w glowach 19.10.2018, 19:18
Już ulotki można znaleźć w skrzynkach które oczerniają kontrkandydatów wstyd i hańba. Czy wy nie umiecie inaczej.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.10.2018, 18:55
Panie Szymonie czytam pana ulotki, program i nasuwa mi sie pytanie,czy pan pracowal gdziekolwiek na pelnym etacie w pelnym wymiarze godzin. I czy moze byly to stanowiska urzednicze
Rozsądek
Rozsądek 19.10.2018, 20:48
To poczytaj więcej o Panie Szymonie... Może odpowiesz sobie na pytanie. Trochę zaangażowania.
A
A 19.10.2018, 19:33
Mam nadzieję, że nie. Może dzięki temu będziemy mieć burmistrza, który zrozumie wszystkich tych, którzy o umowie o pracę mogą pomarzyć, a nie mają znajomości, powiązań i rodziny, by dostać ją w urzędzie, jak co niektórzy.
MozeTAKmożeNIE
MozeTAKmożeNIE 19.10.2018, 21:37
A skąd ty wiesz co mu w głowie siedzi. Usiądzie tam może, to wówczas zobaczy co może a co nie. A więcej nie może, niż myśli że może?
Karola
Karola 19.10.2018, 21:02
Dokładnie !!!!
Hejter jakich mało
Hejter jakich mało 19.10.2018, 18:46
Panie SS poległ Pan z kretesem rozdając ulotki w ktoŕych zostały rozpowszechnione treści nieprawdziwe . Za co zostanie Pan postawiony przed sądem ( życze żeby każdy rozsiewający taki ferment poniósł wielką kare pieniężną ,co w pszyszłości przyhamowałoby takie sytuacje ) ubolewam również że zamiast pokierować wybory w bardziej merytorycznym kierunku ( realnie mówiąc co Pan zmieni ) propaguje Pan hejt wyborczy.

Dla wielu osób ułatwił Pan bardzo dylemat wyborczy!
Rozsądek
Rozsądek 19.10.2018, 20:49
Takie brednie. WSTYD. Wspomogaczu Karola.
Karola
Karola 19.10.2018, 20:22
Czy zadanie pytania jest treścią nieprawdziwą?
A
A 19.10.2018, 19:40
Dziwne. Przecież mamy teraz sądy w trybie wyborczym, wyrok w 24 godziny. Żadnego wyroku nie ma. Wniosek jest jeden: w ulotce jest prawda, przecież nawet podane są źródłowe dokumenty. Prawda w oczy kole, nie udało się afery zamieść pod dywan. Mleko się rozlało?
...
... 19.10.2018, 21:10
24 godz jeszcze nie minęły. Ja ulotkę znalazłem dzisiaj. Żebyś się więc nie zdziwił.
Ola
Ola 19.10.2018, 19:21
" BAJKA O ZDANKACH MANIPULANTKACH "
Chcecie bajki - oto bajka - bajka o WREDNYCH ZDANKACH - MANIPULANTKACH.
Za siedmioma górami, w Leśnej Dolinie - swobodne SŁOWA chodziły, szykując sobą zainteresowania. Chwyciły je w swe szpony FAŁSZYWE ZDANIA. Zaczęły je używać, rzucając oszczerstwa, okłamując i szydząc. Wtedy słowa się zmówiły i z tych zdanek sobie drwiły: - Kłamcie sobie wrednie, aż WAM wredność zblednie. Sprawiedliwość Was dopadnie, wygumuje Was dokładnie. "... DWIE DZIURKI W NOSIE I SKOŃCZYŁO - SIĘ...".
Jan
Jan 19.10.2018, 18:44
Ciekawostka. Na nagraniu z sesji powiedziane jest, która z wsi dostała najwięcej kasy w remontach i inwestycjach. W Wolimierzu wychodzi ponad 4 tys na głowę a mają jeszcze honor gadać, że GP nic dla nich nie zrobiła. https://youtu.be/Ac0Z5NgeEAY?t…
Lala
Lala 19.10.2018, 20:24
A czy przypadkiem te 4tys na glowe to nie razem z tymi srodkami które Pan Szymon pozyskal w projektach ?
Cwani
Cwani 19.10.2018, 19:14
Ale w eter idzie, jak to Szymon urządził Wolimierzu. Taki mini burmistrz... Hahaha

A ziomki się cieszą, bo promocja za friko, na koszt KWW
A
A 19.10.2018, 18:42
Kolejna teoria spiskowa, naprawdę nie macie się już czego czepiać. Teraz na tapetę wzięliście wykształcenie Szymona Surmacza.

Tak, ma ukończone studia wyższe, licencjat na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu polityki społecznej.

Upublicznił już dawno całe swoje szczegółowe CV, wystarczy poszukać. Podpowiem: te informacje są na stronie komitetu, na stronie jego firmy, a teraz też na fanpejdżu na facebooku, gdzie Szymon wrzucił nawet skany (trzy szóstki na maturze robią wrażenie, podobnie jak temat pracy licencjackiej: "Przedsiębiorczość społeczna na Pogórzu Izerskim. Możliwości rozwoju społecznego na terenach wiejskich." To nie jest przypadkowy człowiek.)

Jego wiedza i doświadczenie były wystarczające dla władz Uniwersytetu Warszawskiego, by zatrudnić go jako wykładowcę, aby uczył słuchaczy studiów podyplomowych. Ale sugerujecie, że są za małe, by mógł pracować w Urzędzie w Leśnej? Nie żartujmy.
http://www.ekonomiaspoleczna.p…

Odmowa udziału jego konkurentów w debacie to był strzał w kolano, a czepianie się wykształcenia Szymona Surmacza to strzał prosto w płot.
Student
Student 19.10.2018, 19:19
Dlaczego. Od tego zaczął hejt u Karola.
Wykładał, bo nie ma takiej dziedziny. Jedyny fachowiec w kraju w nikomu niepotrzebnej dziedzinie. Nie ma mgr przecież, to co to za wykłady. Co mają wpisane w indeksie studenci, że kto wykładał? Specjalista??

Pozostałe