Podsumowanie działań „SMOG”

  • 10.10.2018, 15:16
  • st. asp. Magdalena Juźwicka
Podsumowanie działań „SMOG”

Podziel się:

Oceń:

Celem wczorajszych działań „Smog” było zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i nadmierną emisję spalin do atmosfery. Działania prowadzone były na terenie całego kraju.

Wczoraj policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu kontrolowali samochody na terenie Lubania w celu ujawnienia i wyeliminowania z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów. Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 44 pojazdy nie stwierdzając nieprawidłowości w omawianej tematyce.

W związku zanieczyszczeniem powietrza, a przez to negatywnym wpływem wielu substancji na zdrowie oraz życie zarówno człowieka, jak też całej fauny i flory, smog stał się problemem na skalę światową. Dlatego wszyscy powinniśmy pamiętać i starać się przestrzegać przepisów związanych z emisjami szkodliwych substancji.

st. asp. Magdalena Juźwicka

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel
Obywatel 11.10.2018, 22:13
Przecież policjanci z Lubania nie mają dymomierza więc jakim cudem badali poziom zanieczyszczenia ?! Widziałem jak stali i na sztukę zatrzymywali jak leci i tak właśnie od lat odstawiają sztukę dla sztucznej statystyki ! Ktoś w Warszawie wymyśla akcję i w Lubaniu czy innych wiocho-powiatach muszą wypełnić tabelki że coś robili a w tym czasie normalnie piszą mandaty jak co dzień za cokolwiek ! Dopóki nie zmienią się rządzący w Lubaniu czy innych wiocho-powiatach to będziemy mieli sztukaterię za pieniądze podatników i my podatnicy płacimy ze te szopkę a przelożeni policjantów dostają premie za ten cyrk !!!

Pozostałe