Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 13 lipca 2025 10:21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policyjna akcja „Pasy” trwa

Dzisiaj lubańska policja prowadzi ogólnopolskie działania pn. „Prędkość”. Policjanci lubańskiej drogówki od rana prowadzą działania prewencyjne pod nazwą „Pasy”. Celem tych działań jest egzekwowanie od kierujących i pasażerów obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.
Policyjna akcja „Pasy” trwa

Wysoki wskaźnik śmiertelności wypadków w Polsce wynika między innymi z faktu, iż zbyt wiele osób podróżuje z nie zapiętymi pasami. Dlatego też policjanci uświadamiają uczestnikom ruchu drogowego o poważnych konsekwencjach, jakie w przypadku kolizji lub wypadku niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz jak niebezpieczne jest przewożenie dzieci w sposób nieprawidłowy.

Lubańska drogówka Apeluje o zachowanie ostrożności podczas jazdy oraz o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Henryki 2025
Izerbejdżan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama