Z nożem na partnera – młoda sprawczyni zatrzymana przez policjantów

  • 20.09.2018, 14:41 (aktualizacja 23.09.2018, 18:00)
  • asp.szt. Mateusz Królak
Z nożem na partnera – młoda sprawczyni zatrzymana przez policjantów pixabay.com

Podziel się:

Oceń:

17-latka w trakcie kłótni dźgnęła nożem 22-letniego partnera. Mężczyzna przebywa w szpitalu we Wrocławiu. Kobieta została przez policjantów zatrzymana.

W dniu 19 września 2018 roku około 17. w Gryfowie Śląskim operator telefonu alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Na miejsce zdarzenia w centrum miasta udał się zespół pogotowia ratunkowego. Jak się okazało, ranny 22-letni mężczyzna mocno krwawił.

Po szybkim wstępnym opatrzeniu ratownicy medyczni ustalili, iż poszkodowany został dźgnięty nożem. Na miejsce został skierowany patrol policji.

Po krótkim rozpoznaniu policjantom wstępnie udało się ustalić, iż czynu tego w trakcie kłótni dokonała 17-letnia partnerka mężczyzny, mieszkanka Gryfowa. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Policjanci po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalili, iż 17-latka jest poszukiwana, ponieważ jest na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Poszkodowany 22-latek został przewieziony do Szpitala we Wrocławiu, gdzie został poddany operacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu przestępstwa do godzin rannych pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

asp.szt. Mateusz Królak

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

T
T 20.09.2018, 16:11
Gratuluję Panu aspirantowi poprawnej polszczyzny. Ale cóż policja tak jak i milicja słyną z takiej gramatyki.

Pozostałe