Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Zgorzelec. Napadł na kobietę, gdy wracała z kościoła

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napaść na 78 - letnią kobietę. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzuty, a sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące.
Zgorzelec. Napadł na kobietę, gdy wracała z kościoła

Autor: pixabay.com

Do zdarzenia doszło w momencie, gdy pokrzywdzona wracała z kościoła. Została wówczas zaatakowana przez mężczyznę, który przewrócił ją i używając siły wyrwał jej torebkę, a następnie uciekł. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

Policjanci z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku podjętych w tej sprawie działań ustalili podejrzanego o rozbój. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie Opola i przewieziony do zgorzeleckiej komendy.

Zebrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów, a sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego 3 - miesięczny areszt. Teraz mężczyźnie za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ja 17.09.2018 13:20
No rozumiem - gdyby szła do kościoła. Ale jak już wracała to przecież bez mamony.

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Henryki 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wowTreść komentarza: Słusznie użyłeś słowa ''innym''. U siebie są demokraci a na zewnątrz mają poddanych.Data dodania komentarza: 9.07.2025, 20:27Źródło komentarza: Połowie młodych Polaków jest obojętne, czy żyją w demokracjiAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Dopiero będziesz płakał że prąd jest drogi. Wypowiadasz się na temat na którym kompletnie się nie znasz. Polska przypadłość.Data dodania komentarza: 9.07.2025, 19:58Źródło komentarza: Ornitologiczna sensacja w Lubaniu. Niestety ptak nie przeżyłAutor komentarza: Stan-VanTreść komentarza: A znasz organizatorów i uczestników takich imprez bez kosztów? Dołóż sie - będą niższe!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 19:20Źródło komentarza: Henryki już w ten weekend! Sprawdźcie program, dojazd i parkingiAutor komentarza: Krecik_BecikTreść komentarza: To sprawka tego frontu nazwanego - o świętobliwa zgrozjo: Gabryjel. Przecież to Anioł pański i za jakie grzechy taki złośliwy? Zresztą ten jego szef zwany Jahwe-Adonai też od wieków bez krzty miłosierdzia i sprawiedliwości. Ponieważ katolicy nie czytają Pisma zwanego Biblią pozwolę sobie z tej świętej księgi zacytować kilka wybranych przez siebie fragmentów. Dla porządku przypominam - szczególnie apologetom - że chrześcijaństwo to religia miłości bliźniego a całe Pismo Święte zostało natchnione przez samego Boga, który jest niewyobrażalną miłością i bardzo kocha wszystkich ludzi. - "Czy zdarza się w mieście nieszczęście, którego by Pan (Jahwe) nie wywołał?" (Am 3.6), - "Ja tworzę światłość i stwarzam ciemności. Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście. Ja, Pan, czynię to wszystko" (Iz 45.7), - "Ja pozbawiam życia i darzę życiem, ja ranię i leczę" (Pwt 32.39), - "oto sprowadzę nieszczęście na wszelkie ciało, mówi Pan" (Jr 45.5) oraz - "Czy z ust Najwyższego nie pochodzi zarówno złe, jak i dobre?" (Lm 3.38; por. Wj 32.14). Tego na katechezie nie uczą a z ambony nie cytują!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 19:12Źródło komentarza: Trochę deszczu i trochę nieuwagi. Kolizja na DK30
ReklamaPowiat Lubań
Reklama