Kamery on-line z centrum miasta!

  • 02.10.2014, 21:06 (aktualizacja 24.12.2018, 10:49)
  • red.

Podziel się:

Oceń:

         

Widok na skwer przy Wieży Brackiej

 

Widok na fontannę

 

Widok na Tret

 

red.

Komentarze (114)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magister
Magister 03.06.2020, 21:50
A w tych kamerach nie widzą stróże prawa jak parkuje na zakazie przed apteką w Rynku (znak zakazu dotyczy chodnika) panisko z BMW nr rej. DLB MF....?
Zarobił już co najmniej 1000 zł mandatu - bo nagminnie.
Yellow Submarine
Yellow Submarine 28.04.2020, 15:25
Kocham Lubań
Cień
Cień 25.06.2020, 09:48
Idź na odwyk!!!
:)
:) 03.06.2020, 19:01
naprawde? za co?
Dr
Dr 27.04.2020, 01:39
Nie chce się naprawiać kamer , to później w razie włamań nawet nie macie dowodu :-D I policja znowu będzie liczyć aż ktoś kogoś wyda :-D
Mieszkanka
Mieszkanka 11.04.2020, 23:00
Moze pomyslicie o kamerze on line na ul. Szkolnej? Atrakcji tutaj wiele ☺
Beniek
Beniek 03.06.2020, 21:51
No to chociaż przykrócą dilerkę pikoludów...
kaj
kaj 23.03.2020, 17:10
Brakuje kasy na naprawe kameki Tret
kawa
kawa 02.04.2020, 22:04
kasa może by się znalazła, po prostu nie możemy wszystkiego widzieć aby nie zawracać *** służbom
Dyzma
Dyzma 03.06.2020, 21:53
Na razie kasa idzie na fanaberie remontowe - czyli wygładzanie gładkiego przy kościołach.
wer
wer 18.03.2020, 23:24
Znowu zepsuta kamera z widokiem na Spółdzielczą
Janina
Janina 13.03.2020, 10:00
Kamery są po to by spojrzeć jak opadaja liście, jaka pogoda w mieście itp. Dużo tysięcy mieszkańców opuściło to miasto i mogą sobie czasami zerknąć.

Do rejestrowania wykroczeń itp. Straż Miejska ma swój monitoring.

Szkoda tylko, że prezentowane na stronie widoki często ppokazują error. Chyba, że to taka wizytówka usługodawcy internetu w Lubaniu.
Anonim
Anonim 24.01.2020, 00:07
Co jest z kamerą na fontannę znowu nie działa !!!!
OLO
OLO 15.01.2020, 14:50
Czemu tak długo nie działa kamera na fontannę. Można coś z tym zrobić???????????
fsafsa
fsafsa 06.02.2020, 13:01
a po ***a wam to
korys
korys 14.01.2020, 17:00
Jaki pożytek z zainstalowanych kamer?Kamera z widokiem na Tret niejednokrotnie rejestruje sytuacje naruszania podstaw ruchu drogowego w tym miejscu.I co to daje?Podobnie z kamerą przy wylocie z Rynku (brak podglądu) Czy w ogóle rejestrują one wykroczenia czy nocne wybryki chuligańskie ? Z obserwacji wiem że nie.Więc do czego służą te kamery?
Obcy
Obcy 09.12.2019, 21:43
Dajcie widok no spoldzielcza to mieszkancy beda mieli darmowe KSW
Gość
Gość 29.10.2019, 13:50
Miasto z bardzo ciekawą historią , i to wszystko , Burmistrz jak i jego kolesie , wielkie nieporozumienie , wyprzedają wszystko z czym nie widzą interesu . Naprzykład :jedyna stołówka dla dzieci , i nie tylko poszła na urząd , a teraz jeszcze przedszkole , do sprzedania . Za grosze wezmą to , ci co zwykle . Brawo Burmistrz ......
Henryk.
Henryk. 09.10.2019, 02:45
po stokroc zaluje ze wyjechalem z Lubania.
Mieszkanka z przymusu
Mieszkanka z przymusu 09.10.2019, 07:26
Ale Pan tak poważnie czy sarkastycznie?
Halina
Halina 19.07.2019, 12:50
A gdzie są ławeczki
Emerytka
Emerytka 30.06.2019, 13:41
Dlaczego jak się coś dzieje w mieście to kamery są wyłączone
W
W 08.06.2019, 15:29
miasto zaniedbane. Ulica Łukasiewicza HORROR!!! .gratulacje dla gospodarzy miasta.
John smietana
John smietana 04.06.2019, 19:48
turn on cameras please
OLO