Kamery on-line z centrum miasta!

  • 02.10.2014, 21:06 (aktualizacja 24.12.2018, 10:49)
  • red.

Podziel się:

Oceń:

         

Widok na skwer przy Wieży Brackiej

 

Widok na fontannę

 

Widok na Tret

 

red.

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaj
kaj 23.03.2020, 17:10
Brakuje kasy na naprawe kameki Tret
kawa
kawa 02.04.2020, 22:04
kasa może by się znalazła, po prostu nie możemy wszystkiego widzieć aby nie zawracać *** służbom
wer
wer 18.03.2020, 23:24
Znowu zepsuta kamera z widokiem na Spółdzielczą
Janina
Janina 13.03.2020, 10:00
Kamery są po to by spojrzeć jak opadaja liście, jaka pogoda w mieście itp. Dużo tysięcy mieszkańców opuściło to miasto i mogą sobie czasami zerknąć.

Do rejestrowania wykroczeń itp. Straż Miejska ma swój monitoring.

Szkoda tylko, że prezentowane na stronie widoki często ppokazują error. Chyba, że to taka wizytówka usługodawcy internetu w Lubaniu.
Anonim
Anonim 24.01.2020, 00:07
Co jest z kamerą na fontannę znowu nie działa !!!!
OLO
OLO 15.01.2020, 14:50
Czemu tak długo nie działa kamera na fontannę. Można coś z tym zrobić???????????
fsafsa
fsafsa 06.02.2020, 13:01
a po ***a wam to
korys
korys 14.01.2020, 17:00
Jaki pożytek z zainstalowanych kamer?Kamera z widokiem na Tret niejednokrotnie rejestruje sytuacje naruszania podstaw ruchu drogowego w tym miejscu.I co to daje?Podobnie z kamerą przy wylocie z Rynku (brak podglądu) Czy w ogóle rejestrują one wykroczenia czy nocne wybryki chuligańskie ? Z obserwacji wiem że nie.Więc do czego służą te kamery?
Obcy
Obcy 09.12.2019, 21:43
Dajcie widok no spoldzielcza to mieszkancy beda mieli darmowe KSW
Gość
Gość 29.10.2019, 13:50
Miasto z bardzo ciekawą historią , i to wszystko , Burmistrz jak i jego kolesie , wielkie nieporozumienie , wyprzedają wszystko z czym nie widzą interesu . Naprzykład :jedyna stołówka dla dzieci , i nie tylko poszła na urząd , a teraz jeszcze przedszkole , do sprzedania . Za grosze wezmą to , ci co zwykle . Brawo Burmistrz ......
Henryk.
Henryk. 09.10.2019, 02:45
po stokroc zaluje ze wyjechalem z Lubania.
Mieszkanka z przymusu
Mieszkanka z przymusu 09.10.2019, 07:26
Ale Pan tak poważnie czy sarkastycznie?
Halina
Halina 19.07.2019, 12:50
A gdzie są ławeczki
Emerytka
Emerytka 30.06.2019, 13:41
Dlaczego jak się coś dzieje w mieście to kamery są wyłączone
W
W 08.06.2019, 15:29
miasto zaniedbane. Ulica Łukasiewicza HORROR!!! .gratulacje dla gospodarzy miasta.
John smietana
John smietana 04.06.2019, 19:48
turn on cameras please
OLO
OLO 30.05.2019, 12:35
Co się dzieje w tym Lubaniu !!! Trawa nie skoszona,kamery nie działają.WSTYD
boski
boski 29.05.2019, 07:33
pis zakazak kamery
Krystyna
Krystyna 26.05.2019, 11:56
Szkoda że te kamery nie widzą jak niszczony jest trawnik przy bankomacie na ul Worcella.T
jedk
jedk 26.05.2019, 08:21
cisza wyborcza
Zbych
Zbych 24.05.2019, 19:18
co z kamerami?
To tylko Lubań
To tylko Lubań 24.05.2019, 08:57
I nie ma kamer.
Emerytka
Emerytka 18.05.2019, 13:43
Dziękuje za czystą kamerkę jak byście dołączyli jeszcze wgląd na jakieś ciekawe miejsce było by super. pozdrawiam.

Pozostałe