Kamery on-line z centrum miasta!

  • 02.10.2014, 21:06 (aktualizacja 24.12.2018, 10:49)
  • red.

Podziel się:

Oceń:

         

Widok na skwer przy Wieży Brackiej

 

Widok na fontannę

 

Widok na Tret

 

red.

Komentarze (118)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaj
kaj 2 dni temu, 17:42
co jest nie tak z kamerkami nie dzialaja .
Skrzywdzony somsiad
Skrzywdzony somsiad 19.08.2020, 00:01
Nie działa Elo
Emeryt
Emeryt 16.07.2020, 21:53
Straż Miejska zawsze jest tam gdzie nie powinna być, albo się boi paniska z BMW 👎
kaj
kaj 16.07.2020, 17:37
juz mozecie urochomic kamerki w trecie wybory skonczone hihi
Magister
Magister 03.06.2020, 21:50
A w tych kamerach nie widzą stróże prawa jak parkuje na zakazie przed apteką w Rynku (znak zakazu dotyczy chodnika) panisko z BMW nr rej. DLB MF....?
Zarobił już co najmniej 1000 zł mandatu - bo nagminnie.
Yellow Submarine
Yellow Submarine 28.04.2020, 15:25
Kocham Lubań
Cień
Cień 25.06.2020, 09:48
Idź na odwyk!!!
:)
:) 03.06.2020, 19:01
naprawde? za co?
Dr
Dr 27.04.2020, 01:39
Nie chce się naprawiać kamer , to później w razie włamań nawet nie macie dowodu :-D I policja znowu będzie liczyć aż ktoś kogoś wyda :-D
Mieszkanka
Mieszkanka 11.04.2020, 23:00
Moze pomyslicie o kamerze on line na ul. Szkolnej? Atrakcji tutaj wiele ☺
Beniek
Beniek 03.06.2020, 21:51
No to chociaż przykrócą dilerkę pikoludów...
kaj
kaj 23.03.2020, 17:10
Brakuje kasy na naprawe kameki Tret
kawa
kawa 02.04.2020, 22:04
kasa może by się znalazła, po prostu nie możemy wszystkiego widzieć aby nie zawracać *** służbom
Dyzma
Dyzma 03.06.2020, 21:53
Na razie kasa idzie na fanaberie remontowe - czyli wygładzanie gładkiego przy kościołach.
wer
wer 18.03.2020, 23:24
Znowu zepsuta kamera z widokiem na Spółdzielczą
Janina
Janina 13.03.2020, 10:00
Kamery są po to by spojrzeć jak opadaja liście, jaka pogoda w mieście itp. Dużo tysięcy mieszkańców opuściło to miasto i mogą sobie czasami zerknąć.

Do rejestrowania wykroczeń itp. Straż Miejska ma swój monitoring.

Szkoda tylko, że prezentowane na stronie widoki często ppokazują error. Chyba, że to taka wizytówka usługodawcy internetu w Lubaniu.
Anonim
Anonim 24.01.2020, 00:07
Co jest z kamerą na fontannę znowu nie działa !!!!
OLO
OLO 15.01.2020, 14:50
Czemu tak długo nie działa kamera na fontannę. Można coś z tym zrobić???????????
fsafsa
fsafsa 06.02.2020, 13:01
a po ***a wam to
korys
korys 14.01.2020, 17:00
Jaki pożytek z zainstalowanych kamer?Kamera z widokiem na Tret niejednokrotnie rejestruje sytuacje naruszania podstaw ruchu drogowego w tym miejscu.I co to daje?Podobnie z kamerą przy wylocie z Rynku (brak podglądu) Czy w ogóle rejestrują one wykroczenia czy nocne wybryki chuligańskie ? Z obserwacji wiem że nie.Więc do czego służą te kamery?
Obcy
Obcy 09.12.2019, 21:43
Dajcie widok no spoldzielcza to mieszkancy beda mieli darmowe KSW
Gość
Gość 29.10.2019, 13:50
Miasto z bardzo ciekawą historią , i to wszystko , Burmistrz jak i jego kolesie , wielkie nieporozumienie , wyprzedają wszystko z czym nie widzą interesu . Naprzykład :jedyna stołówka dla dzieci , i nie tylko poszła na urząd , a teraz jeszcze przedszkole , do sprzedania . Za grosze wezmą to , ci co zwykle . Brawo Burmistrz ......
Henryk.
Henryk. 09.10.2019, 02:45
po stokroc zaluje ze wyjechalem z Lubania.
Mieszkanka z przymusu
Mieszkanka z przymusu 09.10.2019, 07:26
Ale Pan tak poważnie czy sarkastycznie?
Halina
Halina 19.07.2019, 12:50
A gdzie są ławeczki
Emerytka
Emerytka 30.06.2019, 13:41
Dlaczego jak się coś dzieje w mieście to kamery są wyłączone
W
W 08.06.2019, 15:29
miasto zaniedbane. Ulica Łukasiewicza HORROR!!! .gratulacje dla gospodarzy miasta.

Pozostałe