Kamery on-line z centrum miasta!

  • 2.10.2014, 21:06 (aktualizacja 24.12.2018 10:49)
  • red.
Podziel się:
Oceń:
         

Tania Paczka Kurier
Tania Paczka Kurier
Tania Paczka Kurier

Widok na skwer przy Wieży Brackiej

 

Widok na fontannę

 

Widok na Tret

 

red.

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

an
an 2 dni temu, 10:56
c'est une belle ville, je les aime
Seseseco
Seseseco 17.04.2019, 13:34
Le français est la langue de l'aristocratie. Il n'y a pas de tel ici. Les plébéiens eux-mêmes. Cest la vie.
Christian 67
Christian 67 2 dni temu, 12:28
Je suis français. Je viens régulièrement à Luban depuis trente ans. J'aimerais rencontrer des polonais qui parlent le français dans cette région. Je connais "un peu" votre langue.
sprytny
sprytny 21.03.2019, 10:59
Dlaczego nie działa kamera na fontannę koło Ratusza?
olo
olo 6.03.2019, 11:20
Co z kamerą na fontannę. Brudna?
Christian
Christian 9.02.2019, 16:35
Dzien dobry Luban i okolice. J'aimerais rencontrer ceux et celles qui parlent français dans la région. Depuis le temps que je viens en Pologne je n'ai pu encore faire la connaissance d'aucun francophonne dans la région. Do widzenia. Cette fois-ci j'espère bien.
Christian 67
Christian 67 6.02.2019, 23:30
Bonjour à tous les francophonnes de Luban et sa région. Je viendrai y passer quelques jours en février 2019.
Wiking
Wiking 6.02.2019, 13:27
Jak zwykle zima zaskoczyła , chodniki nie odśnieżone ,co robi zgiuk prezesie wstyd weź się za bezpieczeństwo pieszych .
Izaura
Izaura 21.01.2019, 01:20
Widok na skwer przy Wieży Brackiej .zegar-czas letni.Należy zmienic na czas zimowy!
Anna
Anna 17.01.2019, 18:40
Kocham Lubań
Wojciech
Wojciech 1.01.2019, 15:33
Ale numer .. właśnie piesek pani w czerwonej kurtce walnął kupę na trawniku koło wieży brackiej a pani poszła sobie dalej bez posprzątania ... wstyd
Marta
Marta 28.12.2018, 10:15
U mnie kamery działają bez problemów.
Jestem b. zadowolona ze mogę zobaczyć przy porannej kawie co tam na mieście słychać.
Czasem wolę zobaczyć przez www niż przez okno.
oli
oli 18.12.2018, 16:29
Bardzo bardzo dziekuje.....
oli
oli 17.12.2018, 10:13
Mam nadzieję,że w związku ze świętami i zbliżającym sie Nowym Rokiem ktoś jednak podejmie decyzję by nie pozostawiać na nastepny rok popsutych kamer...bo zle będzie świadczyło o ,,image,, firmy...Wesołych Świąt życzę...
wk.......
wk....... 29.11.2018, 22:04
zróbcie porządek z jakością obrazu z tych miejskich kamer albo wyłączcie to w ...........
emeryt
emeryt 15.11.2018, 13:31
Czy LubaNET stracił zainteresowanie działaniem swoich kamer w Lubaniu? Pokazują nieaktualny czas letni a ruchy na nich imitują nerwowe
skoki jakby zajęcze. To nie jest dobra wizytówka miasta.
Teresa
Teresa 26.10.2018, 07:05
Tak bardzo dawno wyjechałam z Lubania a ciągle za nim tęsknię. Na zawsze pozostanie moim miastem. Powtórzę to, co powiedział Feliks Netz " Ja nigdy nie wyjechałam z Lubania". Dodam, że mieszkałam w tym samym domku, w tym samym mieszkaniu, co On. Zamieszkałam tam kilka lat po Nim.
Przez wszystkie lata żałuję , że wyjechałam.
lilianna
lilianna 12.01.2019, 00:25
Ja tez bardzo tesknie i nigdy nie wyjechalam z tego miasta mojego dziecinstwa..
Izaura
Izaura 24.10.2018, 19:49
Nie można odtworzyć widea w Parku
oli
oli 17.10.2018, 09:44
A jednak fachowcy na ,,saksach,, chyba..
oli
oli 30.09.2018, 09:54
Czy ktoś z fachowców zechce rzucić okiem co z kamerka w Parku..
Emerytka
Emerytka 28.09.2018, 09:25
Jak wam się tak tu nie podoba to nic nie stoi na przeszkodzie aby się wyprowadzić do Zakopanego tam przez cały rok są tłumy , skoro tu za cicho!!

Pozostałe