×

Kamery on-line z centrum miasta!

  • 2.10.2014, 21:06
  • red.
         

Widok na skwer przy Wiezy Brackiej

 

Widok na fontannę

 

 

Widok na Tret

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wk.......
wk....... 29.11.2018, 22:04
zróbcie porządek z jakością obrazu z tych miejskich kamer albo wyłączcie to w ...........
emeryt
emeryt 15.11.2018, 13:31
Czy LubaNET stracił zainteresowanie działaniem swoich kamer w Lubaniu? Pokazują nieaktualny czas letni a ruchy na nich imitują nerwowe
skoki jakby zajęcze. To nie jest dobra wizytówka miasta.
Teresa
Teresa 26.10.2018, 07:05
Tak bardzo dawno wyjechałam z Lubania a ciągle za nim tęsknię. Na zawsze pozostanie moim miastem. Powtórzę to, co powiedział Feliks Netz " Ja nigdy nie wyjechałam z Lubania". Dodam, że mieszkałam w tym samym domku, w tym samym mieszkaniu, co On. Zamieszkałam tam kilka lat po Nim.
Przez wszystkie lata żałuję , że wyjechałam.
Izaura
Izaura 24.10.2018, 19:49
Nie można odtworzyć widea w Parku
oli
oli 17.10.2018, 09:44
A jednak fachowcy na ,,saksach,, chyba..
oli
oli 30.09.2018, 09:54
Czy ktoś z fachowców zechce rzucić okiem co z kamerka w Parku..
Emerytka
Emerytka 28.09.2018, 09:25
Jak wam się tak tu nie podoba to nic nie stoi na przeszkodzie aby się wyprowadzić do Zakopanego tam przez cały rok są tłumy , skoro tu za cicho!!
mefistofeles
mefistofeles 22.09.2018, 14:48
upiorne fajne miasto sama smierc na ulicach
irek
irek 22.09.2018, 14:42
luban to nie tylko miasto umarlych luban to jest miasto upiorow
ania
ania 16.09.2018, 12:43
Ale pustki
michal
michal 14.09.2018, 12:06
Lubań to fajne, ładnie, SPOKOJNE miasto. Czasem mnie dziwi, że ludzie tego nie doceniają, tylko ciągle chcą, żeby coś się działo, jakby mieli niustabilizowane nerwy. To nie kurort w którym każdemu turnusowi na okrągło trzeba organizować wolny czas od rana do wieczora. Jak dla mnie dla 30-latka spokojna atmosfera miasta bardzo mi odpowiada. Nie ma niepotrzebnego stresu.
irek
irek 14.09.2018, 11:53
luban to miasto ludzi umarlych
dscdsc
dscdsc 12.09.2018, 19:58
Co się stało z kamerą Plac Okrzei ?
Emerytka
Emerytka 12.09.2018, 16:45
A gdzie ławeczki z rynku?
kukula disc
kukula disc 6.09.2018, 16:05
Witamy w mieście emerytów dla młodych 0 atrakcji a nie przepraszam 2 monopolowe na spółdzielczej ale to i tak do 22 :)
Andrzej
Andrzej 1.08.2018, 22:41
Park baszta właśnie oglądałem jak kobieta kąpała tam dużego psa bawiły się tam też dzieci biegając po tej samej wodzie bo to obieg zamknięty, nie wspomnę o bezdomnych podmywających się w tym syfie. Gdzie jest SANEPID ? Przecież wszyscy widzimy co się dzieje.
gość
gość 28.06.2018, 12:29
wymarłe miasto,tu w rynku powinny stac stoliki,kawiarenki ,same lody dobre zreszta to nie wszystko latem miasto powinno zadbac o mieszkancow żeby chcialo im sie wychodzic z domu.
makaw
makaw 20.06.2018, 21:01
..........coś z tym naszym miastem nie tak...........tłumy na ulicach jak w Czarnobylu 2 lata po wybuchu.............
Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 14.06.2018, 14:29
Kiedy transmisja on line z zakątka miłości :D ?
Jakis
Jakis 29.05.2018, 22:26
Co się stało z ta kamerka? Nic nie widać prawie teraz

Pozostałe