Zabójstwo w Leśnej

  • 25.05.2016, 12:11
  • red.
Zabójstwo w Leśnej

Podziel się:

Oceń:

Z informacji do jakich dotarliśmy, wynika że wczoraj około 23 w okolicach dworca kolejowego w Leśnej, zginął około 40-letni Sebastian A.

Jak na razie niewiele wiadomo. Oficer prasowy lubańskiej policji odsyła do tutejszej prokuratury, ta z kolei twierdzi, że jest zbyt wcześnie na komunikaty.

- Z pewnością nie był to wypadek – to jedyna informacja jaką uzyskaliśmy od Prokuratora Rejonowego Andrzeja Nesterowicza.

Z zebranych przez redakcję informacji wynika, że wczoraj około godziny 23 doszło do zabójstwa, za wiatą położoną na tyłach nieczynnego dworca kolejowego w Leśnej. Ofiarą ma być około 40- letni mieszkaniec Smolnika, Sebastian A. Jak twierdzą mieszkańcy Smolnika zabójcą był znajomy denata. Ze śladów, które zastaliśmy na miejscu wynika, że jest to popularne miejsce wśród miłośników tanich trunków z pobliskiego dyskontu spożywczego. 

Nie znamy przyczyn, ani szczegółów zbrodni. Na więcej informacje będziemy musieli poczekać na komunikat prokuratury w Lubaniu, która w chwili obecnej zajmuje się sprawą.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bobkowski
Bobkowski 28.05.2016, 22:02
Ofaktycznie około 40 letni? Skoro Sebastian A. znany obywatel RP z imienia i nazwiska to chyba znana data urodzenia. Chyba że ma w dowodzie napisane " urodzony około.......".No to miał faktycznie około ..... lat.
gość
gość 25.05.2016, 18:56
Menele zaśmiecają teren butelkami, a co za syfiarz zostawił tę poplamioną folię i piękne niebieskie rękawiczki? Nie można było wyrzucić do śmietnika?
Sansui
Sansui 25.05.2016, 13:53
+/- 500 ludzi rocznie ginie bez śladu (na 20.000 zaginięć) , temu widocznie brakło szpadla, przykre ale życie też jest często przykre.

Pozostałe