Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Człowiek zmarł na drodze

Dziś przed godziną 12.00 kierowcy jadący przez Nawojów Łużycki mogli zobaczyć stojące policyjne samochody, a obok zwłoki człowieka.  Pierwsza informacja jaką otrzymaliśmy od czytelnika mówiła, że doszło tam do wypadku.
Człowiek zmarł na drodze

Na miejscu dowiedzieliśmy się, że był to zgon z przyczyn naturalnych. Starszy mężczyzna, który jechał na rowerze zasłabł i wywrócił się. Jeden z przejeżdżających kierowców zatrzymał się aby udzielić mu pomocy. To z jego relacji wiadomo, że człowiek uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Niestety zespół pogotowia ratunkowego, który dojechał na miejsce zdarzenia stwierdził zgon starszego mężczyzny. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pstr lab 17.02.2016 17:32
Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że to jednak pijany funkcjonariusz po służbie wracał do domu i zahaczył rowerzystę. Podobna sytuacja miała miejsce na terenie KPP Lubań.

Reklama
Reklama
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama