Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Siódma edycja Biegu po Siekierkę już w czerwcu

Miłośnicy biegania znów spotkają się w Siekierczynie. Już 7 czerwca odbędzie się VII Gminny Bieg po Siekierkę, wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz sportowych imprez regionu.
  • Źródło: Gmina Siekierczyn
Siódma edycja Biegu po Siekierkę już w czerwcu

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jeziorna w Siekierczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siekierczynie. Jak podkreślają, celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i integracja mieszkańców.

Bieg odbędzie się na trasach wyznaczonych wokół Terenu Rekreacyjno-Sportowego w Siekierczynie. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 9:00 do 14:00, a pierwsze biegi ruszą już o 10:30. W planie są trzy starty:

  • 10:30 – bieg przełajowy dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych na dystansie ok. 5 km,
  • 11:30 – główny bieg przełajowy na dystansie ok. 10 km, w którym udział wezmą również przedstawiciele służb mundurowych,
  • 13:00 – bieg towarzyszący dla dzieci do lat 12 na dystansie ok. 500 metrów.

Każdy bieg poprzedzi krótka rozgrzewka. Na zakończenie, o godzinie 14:00 zaplanowano dekorację zwycięzców i wręczenie nagród.

Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny i podkreślają, że to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i aktywnego wypoczynku. Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Siekierczyn w ramach dotacji na realizację zadania publicznego.

Szczegółowe informacje i zapytania można kierować pod adresem: [email protected] lub [email protected].

Pliki do pobrania


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Wystawa Magdalenki
noc muzeów
koncert dla M
festiwal nowogrodziec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama