Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:45
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zgubił się na grzybach, szukali go policjanci i strażacy

Dziś strażacy i policjanci przez dwie godziny prowadzili poszukiwania 79-latka. Mężczyzna odszedł na chwilę z parkingu w poszukiwaniu grzybów, zgubił się i nie wiedział jak wyjść z lasu.
Zgubił się na grzybach, szukali go policjanci i strażacy
Autor: lwowecki.info
Oceń

79-latek, pochodzący z Görlitz oddalił się z przydrożnego parkingu w poszukiwaniu grzybów. W pewnym momencie zorientował się, że nie wie gdzie jest i jak wyjść z lasu. Zadzwonił  więc do czekającej koło samochodu żony, a ta natychmiast powiadomiła policję i straż pożarną.

Poszukiwania mężczyzny w okolicach Rozdroża Izerskiego prowadzili strażacy z OSP KSRG Świeradów- Zdrój, OSP KSRG Krobica- Orłowice, JRG PSP Lubań oraz lwóweccy policjanci. Mężczyznę udało się zlokalizować po niemal dwóch godzinach i sprowadzono go na parking.

Policjanci apelują o to, by w podobnych okolicznościach przede wszystkim mieć przy sobie telefon komórkowy z naładowaną w pełni baterią. Ten po pierwsze umożliwi kontakt z policją, a po drugie pozwoli na wyznaczenie terenu poszukiwań. Warto jest także ubrać do lasu kamizelkę odblaskową, ta zapewne ułatwi to służbom szybsze dostrzeżenie poszukiwanego.


Napisz komentarz
Komentarze
Hirsz 19.09.2022 17:26
Kosztami akcji obciążono tego "gamonia" z Niemiec?

Jarosław 19.09.2022 16:46
Obciążyć kosztami tego ***ę. Co rok to samo

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama