Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:58
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wyrok w sprawie trenera podejrzanego o pedofilię

Trener biegów przełajowych szkolący dzieci i jeleniogórską młodzież został zatrzymany we wrześniu ubiegłego roku. Mężczyzna podejrzany był o doprowadzenie podstępem i przemocą osoby małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym.
  • Źródło: jelonka.com
Wyrok w sprawie trenera podejrzanego o pedofilię
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: flickr.com
Oceń

Zaraz po aresztowaniu wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania. W ubiegłym tygodniu Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze wydał wyrok w sprawie byłego już trenera biegów przełajowych.

Ostatecznie mężczyzna został uznanym winnym czynów pedofilskich wobec czterech nieletnich poniżej 15-tego roku życia. W jednym przypadku udowodniono, że mężczyzna zgwałcił 15-letniego chłopca.

Romuald O. został skazany na karę łączną sześciu lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny orzeczono też szereg kar dodatkowych m.in. dożywotni zakaz wykonywania wszelkich zawodów związanych z pracą, edukacją i opieką nad małoletnimi, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zapłatę zadośćuczynienia na ich rzecz. – powiedział dla portalu jelonka.com rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze sędzia Tomasz Skowron

Wyrok nie jest prawomocny.


Napisz komentarz
Komentarze
Kundel 18.09.2022 18:56
Kurde, co dzieje się w tych dewianckich głowach, że dopuszczają się takich czynów? Brak słów. Nóż sam w kieszeni się otwiera.

Sipdop 18.09.2022 17:44
1* Czterech 2* Chłopców 3* Z-gwałcił Mało?

D
duch_swiety 18.09.2022 12:57
Gdyby był wielebnym Kościoła rzymsko katolickiego - to za kaucja mógłby pedofilić dalej - ale odpowiednio doświadczony wpadką... bezkarnie. Sześć lat to w porównaniu z wyrokami wielebnych - duża przesada, no ale sąd też przygina często kolana...

Proboszcz 18.09.2022 06:26
Księdza pedofila z Ruszowa wypuścili za poręczeniem, i dalej może robić krzywdę dzieciom są równi i równiejsi

Leonidas 18.09.2022 13:51
No i ok.... jest przyzwolenie ze strony naszego wymiaru sprawiedliwości. A tak nawiasem...to nie wiedziałeś że żyjemy w chorym i porąbanym kraju... Pedofil w sutannie chodzi nadal na wolności , rząd nadal robi nas w h...ja , ceny rosną a pensje stoją, wmawiają nam że nie ma węgla ,a nasz węgiel składem pociągowym zapier..la do Niemiec do elektrowni bo są podpisane kontrakty i o tym cisza . A ty masz obiecane zapomogi 3000 zł. Chociaż węgla za to nie kupisz ....ewentualnie ciepłą kurtkę czapkę rękawiczki i buty....ale pewnie i to ludzie do góry z pierwszym śniegiem i mrozem...a to już nie długo bo na Śnieżce już spadł pierwszy śnieg huuura!!!

Lucyjanna 18.09.2022 20:57
Zaprawdę powiadam Wam! Oto wielka tajemnica wiary. Amen!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama