Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 05:57
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Bolesławiec. To wideo krąży w sieci od rana

Bohaterowie tego nagrania nie poradzili sobie z chodzeniem i własnym stanem. Niby śmieszne, ale...
  • Źródło: bolec.info
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

W internecie krąży filmik pokazujący dwóch mężczyzn przemieszczających się chodnikiem przy dworcu autobusowym w Bolesławcu. Sądząc po zachowaniu mężczyzn, to nie jest jedynie upojenie alkoholowe. Nie wiadomo kim są, ani jaki jest ich dalszy los. Film jest okazją do drwin z ich zachowania, ale tak naprawdę pokazuje ich dramatyczny stan.


Napisz komentarz
Komentarze
MachinaDoNabijaniaTytoniu. 15.09.2022 09:43
Dobre! Tylko nie wiem o co im chodzi chyba lekcje wfu im się przypominają...

Zyta 14.09.2022 22:36
Dlaczego chowacie ich ryje

Egon 14.09.2022 22:00
To był zakład który pierwszy dotrze do straży

Leca 14.09.2022 20:05
Prędzej ćpuny niż pijaki.

Śmiałek 14.09.2022 19:59
Co się czepiacie!!! Przecież wszyscy jesteśmy alkoholikami.

Śmiałek 14.09.2022 19:55
Co się czepiacie!!! Przecież wszyscy jesteśmy alkoholikami.

hebel 14.09.2022 17:48
Normalnie kupuję ćwiartkę! Smaka mi zrobili że hej!

Anonim 14.09.2022 17:31
Najlepiej nagrywać...

Kid 14.09.2022 14:02
Przecież to zawody w jedynkach kajakarskich na sucho wielkie mi halo

Obserwatorka 14.09.2022 13:25
Cała Polska pije, ci mali i Ci na wyższych stołkach, ten co nagrał pewnie taki SAM. TO nie śmieszne tylko tragiczne, przyjedzie na weekend do Parku w Zgorzelcu zobaczcie jak młodzież, dzieci piją i co robią, PEWNIE Rodzice śpią .A pociechy dewastują park.Ale inni na wodzie,narkotykach robią kasę!

Lukasz 14.09.2022 11:33
Bo alkohol daje zysk a narkotyki nie marihuana zła alkohol dobry i kieszenie pełne

Dziełak 14.09.2022 13:19
Może zapalili? Czeski towar kręci w głowie prima sort!

Mirelc 14.09.2022 09:35
to nie jest śmieszne

Acek 14.09.2022 13:23
Ani troche, nic a nic. Święta racja. Pół IV RP rechocze a to takie nieporawne politycznie. Jak tak można?

Kajtuś 14.09.2022 02:30
Może to brak papieru toaletowego? U psów to jest tzw. "saneczkowanie"

Ana 14.09.2022 00:08
Bardzo mbie przeraża ze alkochol hest tak tani ,ze pozniej tak poniza człowieka. Ludzie sie śmieją a nie raz sa tak samo pjani tylko sie .nie pokazują publicznie. Prosze o to aby alkochol byl droszy 3 razy

Jerry1957 14.09.2022 07:37
To nie alkohol lecz zagrycha jest droga.

A.B. 14.09.2022 13:05
Naucz się zasad pisowni języka polskiego przede wszystkim.

Lysy 14.09.2022 13:06
Ortografia