Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:17
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pijany kierowca miał sporo szczęścia

Około 2. lwówecka policja odebrała zgłoszenie o pijanym kierowcy. Zaledwie kilka minut później pojawiło się kolejne zgłoszenie, tym razem o wypadku.
  • Źródło: lwowecki.info
Pijany kierowca miał sporo szczęścia
Oceń

Kilkanaście minut przed 2. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który może prowadzić będąc pod wpływem alkoholu. Chwilę później przyszło drugie zgłoszenie, tym razem o wypadku. Oba zgłoszenia dotyczyły tego samego kierowcy.

Kierujący Nissanem, jadąc drogą wojewódzką 361 od strony Krzewia Wielkiego w kierunku Mirska, po wyjściu z jednego z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało. Jak wskazują czytelnicy, mężczyzna nie był zapięty w pasy i w chwili uderzenia został wyrzucony z pojazdu, cudem uchodząc z życiem.

Na miejsce oprócz policji dysponowano także cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwa zastępy z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG Gryfów Śląski i OSP Proszówka jak również zespół ratownictwa medycznego.

Policja potwierdza, iż od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu, jednak z uwagi na jego ciężki stan nie było możliwości przebadania go. Gdy trafił do szpitala pobrano mu krew do badań. Mundurowi czekają na wyniki. 25-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego w wyniku zdarzenia doznał licznych złamań.

Auto jeszcze przez wiele godzin leżało w przydrożnym rowie. Rozbity samochód zwraca uwagę przejeżdżających kierowców i daje do myślenia.Napisz komentarz
Komentarze
Stanley 13.09.2022 16:46
Bardziej my mieliśmy szczęście, że w nikogo z nas nie pocelowal.

Ja 13.09.2022 10:49
Felgi ładne :)

Kierowca 13.09.2022 10:39
Daje do myślenia? Komu? Ta masa pijaków za kółkiem nie potrafi myśleć i już się tego nie nauczą!

Zamkowe mocne 12.09.2022 20:03
Pijak mial za duzo szczescie

Kierowca 12.09.2022 13:35
Powinno obowiązywać takie prawo aby pijaka obciążyć kosztami za działania służb ratowniczych.

Acek 13.09.2022 09:43
Albo osobne alko-ubezpieczenie! Pomysł przedni! Gratuluję!

I po co to było? 12.09.2022 13:32
Kierujący będzie miał teraz duuuużo czasu na przemyślenia. Liczne złamania mogą wymagać nawet roku rekonwalescencji. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, więc powodzenia w powrocie do zdrowia!! A mogłeś być zdrowy, sprawny i cieszyć się życiem.

Alkoman 13.09.2022 05:44
Ale wtedy nie było by tej adrenaliny jak wsiadam trzasniety za kółko. Wyleczę się i zaś powtórka z rozrywki, bo kary za jazdę po pijaku są mało skuteczne.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama