Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:06
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Bolesławiec. Okradł kuriera

Kurier zaparkował auto na parkingu. W nocy złodziej wybił szybę w aucie i okradł pojazd, wartość ukradzionych rzeczy to 2,5 tys. zł.
  • Źródło: KPP Bolesławiec
Bolesławiec. Okradł kuriera
Autor: KPP Bolesławiec
Oceń

Bolesławieccy policjanci wytypowali podejrzanego w sprawie włamania do busa użytkowanego przez kuriera. Pojazd był zaparkowany w miejscu ogólnodostępnym, a sprawca nocną ukradł z auta mienie o wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Włamywaczem okazał się, dobrze znany policji, 28-letni mieszkaniec Bolesławca. Teraz mężczyźnie grozi nawet 15 lat pozbawienia wolności, gdyż kradzieży dokonał w warunkach recydywy.

28-letni mieszkaniec Bolesławca został zatrzymany. Funkcjonariusze odzyskali m.in. skaner do kodów kreskowych znajdujących się na paczkach o wartości 2 tysięcy złotych. Podejrzany to recydywista, jest dobrze znany lokalnej Policji. 28-latek działał w powrocie do przestępstwa, dlatego grozi mu wyższy wymiar kary, nawet do 15 lat pozbawienia wolności. - informuje aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu.


Napisz komentarz
Komentarze
wbr 09.09.2022 21:59
Zapisze się do platfusów i nic mu się nie stanie.Nadzwyczajna kasta działa!

Jan 08.09.2022 23:44
Wyjdzie na lato ... bo nie ma gdzie ich już trzymać. Zima, ogrzewanie z głowy, lekarz za free, tylko fajki i jakieś smarowidło ogarnąć xD

Lolo 08.09.2022 14:07
Obciąć obie dłonie, wybić zęby i nich sobie radzi. Po co go przez 15 lat karmić z naszych podatków?

Kat 08.09.2022 19:18
Kiedyś były w użytkowaniu szubienice,gilotyny,pniaki na głowę pod siekierę i jeszcze by się znalazło kilka wynalazków. Ludzie widzieli co może ich czekać bo wszystko odbywało się publicznie...jak festyn,hehe..noi kurde się bali.I to było skuteczne. A teraz jest samowolka,każdy robi co chce. Świat schodzi na psy a my razem z nim.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama