Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:36
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Leśna. Podejrzenie morderstwa

Od kilku godzin mieszkańcy Leśnej obserwują działania śledczych w jednej z kamienic w centrum miasta. Rozpytywani na miejscu mieszkańcy mówią, że mogło dojść do zabójstwa. O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.
Leśna. Podejrzenie morderstwa
Oceń

Dziś rano w jednym z mieszkań przy ul. Rynek w Leśnej znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny. Wezwani na miejsce policjanci, mając wątpliwości, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, wezwali na miejsce prokuratora.

Zwłoki 63-latka znaleziono w jego mieszkaniu, mężczyzna od wielu lat przebywał na rencie i nie stronił od używek. Mieszkańcy Leśnej mówią o zabójstwie, jednak na chwilę obecną nie jest to potwierdzone.

Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. Ciało zostanie zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok i na ten moment żadnych informacji co do ewentualnej przyczyny zgonu nie można jeszcze wskazać. - powiedział dla eLuban.pl Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Dziś po południu w sprawie zatrzymano jednego z mieszkańców Leśnej, jednak jak się dowiadujemy nie jest potwierdzone czy ma on związek ze zgonem 63-latka.

 Napisz komentarz
Komentarze
Mietek nawrocki 01.09.2022 03:24
Emerytura przyszla i cześki go wyweszyli z sianem i go za***i za jakies marne parest zloty i prze***i w zdrapki w lotto

Artur 29.08.2022 22:22
Patologiczna wieś. A nie przepraszam ta dziura ma prawa miejskie . Same patrole

***** WAS 29.08.2022 19:53
Misto i gmina lesna od lat znane jako zaglebie emerytow i cpunow . Czekac az jakis oszolom napisze ze to przez kaczynskiego albo drozyzne???

Szamaszb 30.08.2022 20:26
To wina Tuska ????

Chyba ciebie 30.08.2022 21:53
Zmień lekarza

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama