Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 12:32
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Napad na kierowcę autobusu w Jeleniej Górze

W środę w godzinach popołudniowych kierowca jednego z autobusów MZK w Jeleniej Górze został brutalnie napadnięty i pobity. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.
  • Źródło: 24jgora.pl
Napad na kierowcę autobusu w Jeleniej Górze
Autor: TV Dami
Oceń

Do napaści na kierowcę autobusu doszło w środę, 10 sierpnia przed 19. gdy na jednym z zakrętów wywrócił się przewożony w autobusie MZK wózek z dzieckiem. Para, która podróżowała autobusem pozostawiła wózek bez kontroli i ten nieprzytrzymywany wywrócił się gdy autobus wjeżdżał w zatoczkę. Dziecku na szczęście nic się nie stało, a matka natychmiast podniosła wózek. Ojciec dziecka, który w tym czasie przysypiał na siedzeniu przebudzony płaczem splunął, pokazał środkowy palec kierowcy, a następnie przypuścił na niego furiacki atak.

Całą sytuację nagrały kamery monitoringu w autobusie. Na nagraniach widać jak pobudzony mężczyzna podbiega do stanowiska kierowcy i z całych sił uderza w drzwi oddzielające jego kabinę od przestrzeni dla pasażerów. Mężczyzną targały tak silne emocje, że zawzięcie walczył z drzwiami, aż w końcu je wyrwał i dostał się do kabiny kierowcy, by okładać go pięściami.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny podejrzewanego o agresywne zachowanie w autobusie. Wczoraj w dniu przyjęcia zawiadomienia o przestępstwie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie mienia i pobicie kierowcy. Okazał się nim 21-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzewany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nagranie można obejrzeć w materiale TV Dami Jelenia Góra.


Napisz komentarz
Komentarze
pol 15.08.2022 06:25
jakiś *** ćpakol z rozpieprzoną mózgownicą, jakby taki łeb dostał za taki furiacki bezzasadny atak z 10-lat pierdla, to następny by się trochę zastanowił, a tak to dostanie rok w zawiasach i będzie miał to wszystko w ***.

Mzk 13.08.2022 15:29
Młody kierowca,rozumiem go,to samo robię zawodowo,drzwi mają blokadę od środka i dobra rada dla kolegi-gaz w żelu cwaniak osrany po kolana a kierowca wolny od wszystkiego,trzymaj się kolego !

Cisu 13.08.2022 14:59
Chłopaku nie WKU a ZSW, a tak na marginesie ten *** z filmiku zginął by w pierwszym tygodniu..... jakbyś mu teraz powiedział że po tygodniu by płakał w podusie jak niemowlak za cyckiem i to byś dostał pewnie po mordzie... Bo takie ścierwo które nie wie po co żyje, nic innego nie umie, jego rozum funguje tylko w ramach potrzeb fizjologicznych.... ale i z czasem będzie robił pod siebie, też jestem furiat... ale w sytuacjach skrajnie innych, pytam się a gdzie jacyś pasarzerowie? Czemu MZK jako firma nie wyposaży kabiny kierowców w gaz pieprzowy... zamiast młotka tzw. zbij szybę... Prezesie pomyśl o tym!

No More 13.08.2022 04:01
I teraz kierowca autobusu powinien wykazać, że na skutek napaści w miejscu pracy jest w głębokim stresie, podczas pracy ma poczucie zagrożenia, które wywołało u niego depresję. Powyższe nie pozwala mu na kontynuację pracy kierowcy i w związku z tym przechodzi na utrzymanie tego krewkiego młodzieńca, czyli powództwo cywilne, odszkodowanie, przy dobrym papudze dodatkowo comiesięczne świadczenie. i da się żyć.

Kierowca 13.08.2022 01:13
. Quzwa.. dlaczego nie byłem na miejscu tego kierowcy... Koleś miałby juz na tej girze w tanich dresaczach 2 zlamania otwarte Furiat he he. Furię to miałby

Rumcajs 15.08.2022 08:34
Ojoj nie kozacz tak zza minitora. Teraz jestes odwazny jak krolik w klatce a jak przyjdzie co do czego to skamlesz jak baba.

Aegir 13.08.2022 00:55
Sebix i Karyna mają Brayanka. Ja prdl...mózgu już nie mają...Nie wiadomo czy czasem nie po piko...

Marian 12.08.2022 21:25
Szkoda, że sebix nie trafił na innego kierowcę ... takie zachowania prostowało kiedyś WKU.

wnerwiony 12.08.2022 16:30
powinni wsadzić furiata w kaftan i do pokoju bez klamek zamknąć !!!

Lonia 12.08.2022 15:28
Kretyn i o dziwo ojciec rodziny? Co z niego - to znaczy przez niego spłodzonego wyrośnie - kiedy te geny odziedziczy?

Piotr 12.08.2022 15:26
Ludzki śmieć, do utylizacji.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama