Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 14:09
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Świetne wyniki zawodników Kwisy Lubań na Tour de Pologne 2022

Świetnie na Tour de Pologne Junior zaprezentowali się zawodnicy Kwisy Lubań. Najlepsza z klubowej reprezentacji Julia Kowerko na czwartym etapie wyścigu zajęła drugie miejsce, co w klasyfikacji generalnej dało jej trzecią pozycję.
Świetne wyniki zawodników Kwisy Lubań na Tour de Pologne 2022
Autor: Marta Lach
Oceń

Na starcie TdPJ stanęła czwórka zawodników klubu kolarskiego Kwisa Lubań. Młodzi zawodnicy wzięli udział w czterech etapach wyścigu, które odbyły się w Lublinie, Sanoku, Rzeszowie i Krakowie.

Julia Kowerko już na pierwszym etapie w Sanoku pokazała że na TdPJ pojechała w znakomitej formie zajmując trzecie miejsce.

W ostatnim czwartym etapie tour de Pologne w Kategorii Żakina, 15-letnia Julia Kowerko potwierdziła świetną formę. Etap ukończyła jako druga, co w klasyfikacji generalnej dało jej trzecie miejsce. Świetną jazdę pokazała również Pola Kędzior na 4 etapie uzyskując 9 miejsce w kategoria młodziczka, a w generalnej 19 miejsce. Julia Dubieniecka 26 miejscje w generalnej, 24. w kategoria żak. Mikołaj Dragunowicz na 4 etapie pokazał świetna jazdę i przyjechał na metę 11, kończąc zmagania w generalnej na 19 miejscu. - czytamy w komunikacie klubu kolarskiego Kwisa Lubań.

Tour de Pologne Junior to cykl wyścigów dla dzieci i młodzieży towarzyszący wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne UCI World Tour. Jego głównym założeniem jest promocja aktywnego spędzania czasu, rozwoju dzieci i młodzieży oraz popularyzacja jazdy na rowerze i kolarstwa.

Klasyfikacja generalna

Kategoria Żakinia :
Julia Kowerko 3 miejsce

Kategoria młodziczka :
Pola Kedzior 19 miejsce
Julia Dubieniecka 24 miejsce

Kategoria żak :
Mikołaj Dragunowicz 19 miejsce

Wyniki z poszczególnych etapów:

I etap Lublin
Kategoria młodziczka :
Julia Dubieniecka 24
Pola Kedzior 26

Kategoria Żakinia :
Julia kowerko 3

Kategoria żak :
Mikołaj Dragunowicz 29

II etap Sanok :

Kategoria młodziczka :
Julia Dubieniecka 16
Pola Kedzior 25

Kategoria Żakinia :
Julia kowerko 8

Kategoria żak :
Mikołaj Dragunowicz 17

III etap Rzeszów :

Kategoria młodziczka :
Pola Kedzior 18
Julia Dubieniecka 19

Kategoria zakini :
Julia kowerko 7

Kategoria żak :
Mikołaj Dragunowicz 22

IV etap Kraków:

Kategoria młodziczka :
Julia Dubieniecka 26
Pola Kedzior 9

Kategoria Żakinia :
Julia Kowerko 2

Kategoria żak :
Mikołaj Dragunowicz 11


Napisz komentarz
Komentarze
lubaniak 06.08.2022 20:08
Trzeba przyznać, że Kwisa w pełni zasłużyła sobie na ten sukces. Jestem pewien, że zajdą jeszcze wyżej. Szczególne podziękowania, z pewnością, należą się Panu z Kwisy na ul Izerskiej. Człowiek z pasją!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama