Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:30
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Biblioteka organizuje zrzutkę na dostęp do e-booków i audiobooków

Miejska i Powiatowa Biblioteka w Lubaniu zbiera środki na zakup dostępu do e-booków i audiobooków. Każdy może spróbować!
Biblioteka organizuje zrzutkę na dostęp do e-booków i audiobooków
Autor: MiPBP w Lubaniu
Oceń

Robimy to, robimy zrzutkę! Jak pewnie wiecie budżet na Legimi w tym roku wyczerpał się w okamgnieniu. Niestety Biblioteka nie ma funduszy, które może przeznaczyć na zakup limitu stron. Po analizie Waszych ankiet postanowiliśmy, że zorganizujemy zrzutkę, abyście mogli się znów cieszyć z e-booków i audiobooków.

Zrzutka będzie przepustką do otrzymania kodów. Każdy wpłacający więcej niż 10zł otrzyma kod do Legimi na miesiąc. Kody będą ważne do wyczerpania limitu w danym miesiącu, pamiętajcie więc, że każde przeczytane 100str. to około 2zł, jeżeli czytacie dużo, miło będzie jak wpłacicie więcej. Oferta dla czytelników i tak jest korzystniejsza niż wykupowanie Legimi samodzielnie. Jeżeli uda nam się uzyskać dodatkowe środki będą one zwiększać pulę stron.

Wpłaty będą przeznaczone na zakup limitu w następnym miesiącu. Wpłacając w lipcu otrzymasz kod w sierpniu. Kody będą wydawane wszystkim jednocześnie, aby każdy miał okazję skorzystać z zakupionego limitu.

Nie zapominamy o osobach, które nie mogą się dorzucić (uczniach, dzieciach, osobach w gorszej sytuacji materialnej), bo zależy nam, aby dostęp do literatury był zapewniony każdemu! Dlatego rozpoczynamy poszukiwania Mecenasów Biblioteki. Każda firma, wspierająca finansowo kulturę czytania, może liczyć na to, że nasi czytelnicy dowiedzą, że to właśnie dzięki tym firmom mogą czytać książki elektroniczne. Znacie firmy, którym kultura nie jest obojętna? Powiedzcie im o naszej akcji lub dajcie znać nam, abyśmy wiedzieli do kogo jeszcze możemy się zwrócić.

Zrzutka jest dostępna poniżej, lub pod linkiem: https://zrzutka.pl/gcav46

Jeżeli macie pytania, śmiało zadawajcie! Jeżeli macie problem z wpłatą, nie wiecie jak, nie macie możliwości wpłaty elektronicznej zgłoście się do pana Jacka w Bibliotece w Ratuszu służy pomocą i informacjami. Możecie kontaktować się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 75-722-24-69.


Napisz komentarz
Komentarze
Ewa 17.07.2022 13:19
Może start Up?

Mieszkaniec 15.07.2022 22:23
Popieram akcję ! Za mało czytamy !!!! 10 zł to nie pieniądze .To symboliczna opłata . Jednak nie wierzę w powodzenie tej akcji . Popieram ją . Ci co dużo czytają wiedzą że na stronach doci.pl czy docer.pl znajdą bardzo dużo . Ci co czytają okazjonalnie to miesiąc im nie wystarczy jakkolwiek ich zmobilizuje .

tańczący z książkami 18.07.2022 10:42
doci i docer są jak torrenty, takie nie za legalne, a i obsługa nie tak prosta. Akcja jest uzupełnieniem tego co działało w bibliotece kilku lat. Do tej pory można było czytać zupełnie za darmo, mam nadzieje, że biblioteka wymyśli coś na nowy rok.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama