Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 11:45
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Bolesławieccy policjanci zlokalizowali w lesie uprawę konopi indyjskich. O rośliny dbał 32-latek, który został zatrzymany. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KPP Bolesławiec
Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich
Autor: KPP Bolesławiec
Oceń

Bolesławieccy policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Nowogrodziec prowadzi nielegalną uprawę roślin. Dodatkowo okazało się, że 32-latek jest poszukiwany przez sąd, gdyż ma do odbycia karę za kradzieże.

W efekcie działań operacyjnych, w pobliżu miejsca zamieszkania 32-latka, policjanci zlokalizowali 40 krzaków konopi indyjskich. Rośliny, powsadzane w  wiaderka, rosły w lesie i były w różnej fazie wzrostu, od 15 centymetrów do 1 metra. Ich „ogrodnikiem” dbającym o właściwe nasłonecznienie i nawodnienie był mieszkaniec gminy Nowogrodziec. Zatrzymany mężczyzna był dodatkowo poszukiwany przez Sąd Rejonowy z Lubaniu ponieważ ma do odbycia karę za kradzieże. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. - informuje aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik prasowy KPP w Bolesławcu.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Jan 14.07.2022 13:56
Znalazl by w ziemi skarb, rope, gaz, to należałoby z automatu do państwa, ale konopie to co innego to juz wyłącznie do niego należy.

CzarnyBorsuk 14.07.2022 11:59
Znowu trawkarz. Tyle to pewnie sam wypalał.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama