Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 14:29
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Świeradów-Zdrój. 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę

W sobotę w nocy, w Świeradowie-Zdroju 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę. Dziewczyna mimo obrażeń zdołała uciec i wezwać pomoc.
Świeradów-Zdrój. 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę
ilustracyjne
Oceń

Zdarzenie miało miejsce w nocy 25 czerwca 2022 roku w Świeradowie- Zdroju. Wówczas to 23- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, Kacper S. usiłował doprowadzić do poddania się innym czynnościom seksualnym, a także do obcowania płciowego z pokrzywdzoną 17- letnią kobietą. – powiedział dla Lwówecki.info prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Kacper S. stosował wobec 17-latki przemoc, w wyniku czego dziewczyna doznała obrażeń ciała. Mimo tego, udało jej się uciec i wezwać pomoc. Po przyjęciu zgłoszenia, policjanci z Gryfowa podjęli działania i namierzyli napastnika. Mężczyznę zatrzymano na terenie powiatu lwóweckiego, a ponieważ wcześniej był już karany za rozbój, za próbę gwałtu będzie odpowiadał w warunkach recydywy.
Wczoraj, 28.06 na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim Sąd zastosował wobec Kacpra S. tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie za usiłowanie gwałtu i spowodowanie obrażeń ciała u pokrzywdzonej grozi do 12 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
Luka 02.07.2022 08:20
W Pudle bedzie miał wesoło . *** pęknie mu !!!

16ty login 01.07.2022 12:32
Po wyroku standardem powinna być publikacja wizerunku na internecie i w prasie lokaknej. Jeżeli taki miglanc zmieni wygląd np. postaniwi prowadzić zarost to musi uaktuaknić wizerunek na policji pod groźbą odsiadki najmniej pół roku do roku. Albo mieć zakaz zapuszczania zarostu bo swobody ma mieć ograniczone i odpada argument że dopiero zapuszcza. Co pół roku mieć obowiązek zrobienia fotki na policji aktualnej z taką tabliczką z numerem:) to tak dla fasonu ta tabliczka. Jak się przeprowadzi to w lokalnej prasie zgrubna lokalizacja i wizerunek najmniej miesiąc. Opis przestępstwa i wszelkie dane osobowe. Żeby go witali np. w sklepie: pan Kacer? serdecznie witamy, oferujemy rabat na zakupy.

Mr.Hejt 01.07.2022 12:19
Kary za tego typu przestępstwa są zadziwiająco łagodne.

Mieszkaniec 30.06.2022 10:05
Oszust, kłamca, śmieć nie mający żadnych wartości moralnych ani szacunku do ludzi. Jeżdżący czesto napity bądź naćpany i stwarzający zagrożenie. Teraz wreszcie odpowie, bo już dawno powinien siedzieć, szkoda, że kosztem biednej 17 latki. Oby pomiatali tobą tak jak ty to robisz z ludźmi. Nie szkoda takich ***ów.

Ja 29.06.2022 21:18
Do szopy

Dominik 29.06.2022 21:13
Poczekamy na kolegę aż wyjdzie, będzie szopa ?

Onaion 29.06.2022 19:59
Ćpun z mroczkowic

Ciasny Wiesiek 29.06.2022 19:36
Dawać go do mnie na kwadra ***a *** mu pęknie !!!!

Lucilla 29.06.2022 17:25
Czy to ten Kacperek co miał zamiar oddać się służbie bożej i zasilić szeregi szamanerii po ukończeniu seminarium duchownego?

Red 29.06.2022 15:25
Podobno Kacper S.... Na drewno.

Jolanta 29.06.2022 15:17
Dlaczego nie podaje się nazwiska tego gwałciciela i pokazanie twarzy ?

Lucek 29.06.2022 11:22
Ciamajda z pierwszej lapanki. Gamon. Tyle w temacie.

Pani X 29.06.2022 11:05
Kto jest ofiarą wszyscy będą wiedzieli,ale kto jest zboczeńcem to tajemnica.Zasłonięta twarz,oczy,tajemnica,dlaczego chronimy i kryjemy przed normalnymi ludźmi zboczeńców,złodziei,bandziorów,dlaczego tak jest?! Ujawnić twarz i personalia,żeby wszyscy omijali takiego szerokim łukiem.!

kawa 29.06.2022 21:57
Zgadzam się z Tobą ale nie we wszystkim, róbmy wszystko aby oni omijali nas szerokim łukiem a najlepiej, żeby nie mogli nas ominąć bez uszczerbku na czymś tam.

XYZ 29.06.2022 10:42
Obowiązkowa kastracja gwałcicieli i pedofilów itp. Przecież to zaburzenie i wiadomo, że nie przestanie. Raz mu się nie udało, to próbował dalej. Ale oczywiście prawa człowieka itp. takich chronią, a w takich wypadkach nie powinny...

Janek 29.06.2022 09:02
Dlaczego nie podacie nazwiska tego psychola ?

Cinek 29.06.2022 10:27
No właśnie my byśmy się nim za darmo zajęli.

Deez Nutz 29.06.2022 13:58
No na pewno. Za dużo filmów oglądasz.

Aldon 29.06.2022 11:39
Bo istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności? Nie pamiętacie już sprawy Tomka Komendy?

Komisarz Maigret 29.06.2022 15:21
Domniemanie niewinności jest wówczas,kiedy proces jest poszlakowy i nie ma bezpośrednich dowodów sprawstwa kiedy delikwenta łapią na gorącym uczynku albo po bezpośrednim pościgu - to nie ma domniemania. Chyba złapany za rękę będzie twierdzi że to nie była jego ręka.

Gienek 29.06.2022 15:22
Proces Tomka K. był wybitnie poszlakowy -