Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:41
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Ukradzione w Niemczech znalazły się w Bogatyni

Zgorzeleccy policjanci odnaleźli na jednej z ulic w Bogatyni dwa, ukradzione na terenie Niemiec auta. Właściciele pojazdów wycenili ich wartość w sumie na kwotę 45 000 euro.
Ukradzione w Niemczech znalazły się w Bogatyni
Autor: KPP Zgorzelec
Oceń

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” uzyskali informację na podstawie której, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej, na jednej z ulic w Bogatyni odnaleźli kradzione pojazdy: Kia Stinger oraz Alfa Romeo Giulia. Samochody ukradziono 14 i 15 czerwca na terenie Niemiec. Tablice rejestracyjne, w które były wyposażone, należały do innych pojazdów.
Właściciele wycenili wartość samochodów na 45 000 euro.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych pojazdy zostaną wydane właścicielom. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tymi kradzieżami. - informuje sierż. szt. Aleksander Litwin, KPP Zgorzelec.Napisz komentarz
Komentarze
Rozalinda 21.06.2022 21:59
Czy doczekamy się u nas takich efektów "Dobrej Zmiany" - że Niemcy (protestanci) będą przyjeżdżać do nas i kraść samochody...? W krajach, gdzie dominował np. protestantyzm ludzie nie zamykali drzwi od domów (chyba, że za sąsiadów mieli katolików) a protestancki ethos pracy skutkował skokowym rozwojem handlu, nauki a potem - przemysłu. Ludzie w państwach trwale zainfekowanych katolicyzmem tkwili i nadal tkwią w zacofaniu ciemnocie, nietolerancji i biedzie, z wyjątkiem rzecz jasna katolickiego kleru opływającego w tym większe dostatki im większa nędza była i jest udziałem ludzi.

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama