Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:44
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Złodzieje kosmetyków spędzili noc na dołku

Kradzieże sklepowe to prawdziwa plaga, niby straty niewielkie, ale nagminność tego procederu doprowadza do poważnych strat, a złodzieje są coraz bardziej bezczelni i "nękają" te same sklepy. Dwóch mieszkańców Lubania okradało jedną z drogerii od miesiąca, przyjrzeli się im lubańscy kryminalni.
Złodzieje kosmetyków spędzili noc na dołku
Oceń

Poszkodowani zawiadomili policję o kradzieżach kosmetyków, do których doszło w maju i czerwcu w jednej z lubańskich drogerii. Według zgłoszenia, złodzieje działają w bardzo prosty sposób. Wchodzą do sklepu we dwóch - jeden odwraca uwagę pracowników, a drugi w tym czasie kradnie towar. 

Sprawie przyjrzeli się lubańscy kryminalni, wytypowali podejrzanych i udali się w miejsce, gdzie najprawdopodobniej mogli przebywać.

W trakcie dojazdu, na ulicy Piramowicza w Lubaniu, policjanci zauważyli podejrzewanych w sprawie mężczyzn. 41 i 42-latek zostali zatrzymani i przewiezieni do lubańskiej jednostki policji, gdzie spędzili noc. Następnie policjanci przesłuchali obu podejrzanych, przedstawiając jednocześnie zarzuty. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony oszacował na kwotę około 3 tysięcy złotych. Za przestępstwo, którego się dopuścili, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań.


Napisz komentarz
Komentarze
hebel 18.06.2022 17:44
Oglądałem perfumy na przeciwko baszty i pani jakoś tak reagowała..... że zastanawiałem się dlaczego wyglądam podejrzanie:) Tymczasem kradzieże kosmetyków to standard, jak się okazuje. Mam powód gagatków nielubić za to. Powinna prokuratura ujawniać te ryje, albo sąd w uzasadnieniu pozwalać na publikację.

?☹? 18.06.2022 01:09
Widze ze

Piotr 17.06.2022 20:30
Trzeba dobrać się do paserów.

Korba102 17.06.2022 19:43
Jaki sukces a piraci drogowi jak łamią przepisy tak łamią bez karnie, Na Fabrycznej kierowcy osiągają ogromne prędkości, można uznać że 50/h to standard a już nie wspomnę o wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej między Zgorzelcem a Lubaniem można powiedzieć standardem jest na tym odcinku a milicji nie uraczysz mało podczas plandeki ścigali za szmaty na ryju ponieważ nękanie ludzi to standard psiarni

Dziki 19.06.2022 15:05
Zajmij się sobą a odpieprz od kierowców!!!!!!!!

Kierowca 19.06.2022 22:22
Raczej ***i , nie kierowców !

Loko 17.06.2022 16:51
Gawe-las byś się wstydził.

Gertruda Janowska 17.06.2022 15:29
Nie rozumiem i nie mogę pojąć czym uzasadniają - skąd się wzięło to zamazywanie twarzy? Przecież te żule pospolite złodziejaszki kiedy idą na kradzież to się nie maskują - szczególnie teraz po pandemii. Z punktu widzenia lokalnej społeczności ujawnienie takiego gagatka jest szczególnie pożądane ze względu na prewencję ogólną. Mieszkańcy miasta maja prawo wiedzieć kto im zagraża a placówki handlowe tym bardziej strzec się takich typów. To samo tyczy się imienia i nazwiska. Ostatnio to nawet inicjałów nie podają - nie wiem dlaczego? Czas już skończyć z tą anonimowością - to ich rozzuchwala.

Antoni Wieczko 20.06.2022 14:11
Bo istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności? Polska Policja lubi się mylić. Co jeśli ten kolo ze zdjęcia jest niewinny, a wszyscy by go uznali za złodzieja? Co gdybyś Ty był na jego miejscu?

? 17.06.2022 14:13
Pokazać ryj tego zlodzieja aby w inych sklepach mieli oko na nieroba

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama