Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 20:05
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Gala Laureatów konkursów organizowanych przez PCE w Lubaniu [FOTOGALERIA]

Po dwóch latach przerwy wrócono do organizacji Gali Laureatów szkolnych konkursów organizowanych przez PCE w Lubaniu. W trakcie tegorocznej gali nagrody otrzymało 118 uczniów, którzy startowali w 30 konkursach.
Gala Laureatów konkursów organizowanych przez PCE w Lubaniu [FOTOGALERIA]
Autor: eLuban.pl
Oceń

Jednym z zadań Powiatowego Centrum Edukacji jest wspieranie nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą szczególnie uzdolnioną. Jednak efekty ich pracy są widoczne dopiero gdy dzieci sprawdzają się w różnych dyscyplinach: konkursach, przeglądach czy wielobojach.

Uczniowie rywalizowali w konkursach matematycznych, biologiczno-geograficznych, językowym, zawodonawczym, spełniali się artystycznie, w konkursach recytatorskich, sprawdzali swoją sprawność fizyczną na skakance, próbowali też swoich sił w fotografii biorąc udział w konkursie „Fauna w obiektywie”. Najmłodsi sprawdzali swoją wiedzę z języków obcych a przedszkolaki brały udział w projekcie proekologicznym „Ekoludek”.

W roku szkolnym 2021/2022 mimo trwającej pandemii PCE zorganizowano 30 konkursów: 2 dla przedszkolaków, 21 dla uczniów szkół podstawowych i 7 dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Koordynowano również etapy powiatowe 9 Dolnośląskich Konkursów „zDolny Ślązak”. W 30 konkursach organizowanych przez PCE wyłoniono 118 laureatów. 3 laureatów i 2 finalistów wyłoniono w Dolnośląskich Konkursach „zDolny Ślązak”.

Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się nauczycielom i dyrektorom szkół, którzy chętnie współpracują z Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Lubaniu przy organizacji tych najważniejszych konkursowych potyczek. Z roku na rok przybywa zarówno nowych form rywalizacji, jak i samych uczestników konkursów. Cieszymy się, że jest tak wiele szkół i placówek, które chętnie podejmują się organizacji finałów konkursów powiatowych.  - mówi Anna Adamska, dyrektor PCE w Lubaniu.

Laureatom konkursów gratulujemy wyników i miejsc zdobytych w trudnej rywalizacji.

LAUREACI KONKURSÓW 2021/2022

LAUREACI KONKURSÓW DLA PRZEDSZKOLI

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla przedszkoli "Julian Tuwim dla dzieci"

Data: 29.03.2022

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

Nagrodzeni: kategoria wiekowa 3-4 latki

I miejsce - Hanna Sieracka - Miejsko - Gminne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Leśnej

I miejsce - Martyna Ziomek - Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce

II miejsce - Jakub Laur - Przedszkole w Zarębie

III miejsce - Pola Niemczak - Miejsko - Gminne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Leśnej

Nagrodzeni: kategoria wiekowa 5-6 latki

I miejsce - Lucyna Pieciul, Przedszkole w Zarębie

II miejsce - Lena Boczarska, Przedszkole w Zarębie

III miejsce - Franciszek Zieliński, Miejsko - Gminne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Leśnej

III miejsce - Marcelina Machała, Miejsko - Gminne Przedszkole im. Kubusia Puchatka
w Leśnej

 

LAUREACI KONKURSÓW DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

XIII Powiatowy Konkurs Biologiczny dla uczniów klas VII-VIII

Data: 22.02.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

Nagrodzeni

I miejsce - Natan Przybyła, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

II miejsce - Filip Makiola, Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie III miejsce - Krzysztof Szelest, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

 

XVII Powiatowy Konkurs Geograficzny dla uczniów klas VII-VIII

Data: 01.03.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

Dyrektor placówki: Grażyna Petruch

Nauczyciel organizator: Agnieszka Tuniewicz

Nagrodzeni

I miejsce - Filip Makiola, Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie

II miejsce - Kalina Stefańska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

III miejsce - Hubert Baran, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

 

VIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny dla uczniów klas VII-VIII

Data: 15.03.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

Nagrodzeni

I miejsce - Wiktor Trzaskacz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

II miejsce - Miriam Łasocha- Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

II miejsce - Oliwia Tkaczuk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

II miejsce - Maja Wieliczkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie

III miejsce - Oliwia Tabacharska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

III miejsce - Filip Pietrzak, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

 

XV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II-III

Data: 26.04.2022 r.

Organizator: Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

Dyrektor placówki: Renata Simińska

Nauczyciel organizator: Izabela Salawa

Nagrodzeni

I miejsce - Karina Tymińska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

I miejsce - Julia Budzińska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

I miejsce - Dominik Cejnar, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej

II miejsce - Adam Gryglewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego

Jakuba w Lubaniu

III miejsce - Mikołaj Juraszek, Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

III miejsce - Amelia Mowczko, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w

Lubaniu

 

III Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV-VI

Data: 10.05.2022 r.

Organizator: Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

Dyrektor placówki: Renata Simińska

Nauczyciel organizator: Izabela Salawa

Nagrodzeni

I miejsce - Filip Suliński, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

II miejsce - Izabela Gettner, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Świeradowie - Zdroju

III miejsce - Julia Brykner, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie

 

II Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VII-VIII

Data: 17.05.2022 r.

Organizator: Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

Dyrektor placówki: Renata Simińska

Nauczyciel organizator: Izabela Salawa

Nagrodzeni

I miejsce - Maciej Sołtys, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu

II miejsce - Kalina Stefańska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

III miejsce - Kornelia Ignaciuk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

 

XXI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III „Świat przyrody wierszem malowany”

Data: 01.03.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie

Dyrektor placówki: Alina Męczywór

Nauczyciel – organizator: Małgorzata Trzaskacz

 

Nagrodzeni

I miejsce - Carmen Szuba, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu
II miejsce - Gabriela Jurczenko, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

II miejsce - Laura Kopeć, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pisarzowicach
III miejsce - Jakub Polerecký, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

 

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI „Świat przyrody wierszem malowany”

Data: 08.03.2022

Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II Świeradowie - Zdroju

Dyrektor placówki: Małgorzata Gettner

Nauczyciel - organizator: Agnieszka Radewka

 

Nagrodzeni

I miejsce - Aleksander Kogut, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu

II miejsce - Maja Witwicka, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

III miejsce - Julia Żmuda, Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie

 

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas VII-VIII „Świat przyrody wierszem malowany”

Data: 15.03.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

Dyrektor placówki: Beata Czeczot

Nauczyciel - organizator: Renata Arbaczewska

 

Nagrodzeni
I miejsce - Aleksandra Stelmach, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie

II miejsce - Kalina Stefańska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

III miejsce - Szymon Zajączkowski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
w Lubaniu
III miejsce - Miłosz Kleszcz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

 

XX Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II-III „Mały mistrz ortografii 2021/2022” pod hasłem „Świat przyrody pod lupą”

Data: 10.05.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

Dyrektor placówki: Grażyna Petruch

Nauczyciel organizator: Anna Kołodziej - Włodarczyk

 

Nagrodzeni
I miejsce - Maciej Pruchniewicz , Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pisarzowicach

II miejsce - Julia Masłowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w

Lubaniu

III miejsce - Julia Migas, Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

 

XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI „Mistrz ortografii 2021/2022” pod hasłem „Świat przyrody pod lupą”

Data: 20.04.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie

Dyrektor placówki: Alina Męczywór

Nauczyciel organizator: Marta Smusz

 

Nagrodzeni

I miejsce - Szymon Wasilewski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu

II miejsce - Marcelina Krupska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie

III miejsce - Jakub Jaśnikowski, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pisarzowicach

 

XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VII-VIII „Mistrz ortografii 2021/2022” pod hasłem „Świat przyrody pod lupą”

Data: 26.04.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce

Dyrektor placówki: Wioletta Brzezińska

Nauczyciel - organizator: Magdalena Kepke

 

Nagrodzeni

I miejsce - Martyna Korobczyc- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie

II miejsce - Maja Łyp, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu

II miejsce - Oliwia Kowalska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

III miejsce - Alicja Dobrzańska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

 

II Powiatowy Konkurs dla uczniów klas I-III „Mistrz Skakanki”

Data: 20.05.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu
 

Nagrodzeni

TYTUŁ ZŁOTEJ SKAKANKI - Filip Moryto, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

I miejsce - Karol Kukiełka, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelniku

II miejsce - Jakub Farion, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu
III miejsce - Jan Żyłkiewicz, Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju

 

Powiatowy Konkurs Sportowy dla uczniów klas VII-VIII „Tabata zespołowa"

Data: 13.042022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Nagrodzeni w kategorii dziewcząt

I miejsce: Kalina Stefańska, Kaja Smolińska, Julia Kołodziejczyk, Natalia Łapaj, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

II miejsce: Julia Waszczyk, Julia Uryga, Julita Nowak, Gabriela Sawicka,

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie

III miejsce: Patrycja Burzyńska, Wiktoria Burzyńska, Oliwia Dowhaluk, Julia Koman,

Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce

 

Nagrodzeni w kategorii chłopców

I miejsce: Wiktor Sikorski, Filip Kraniec, Marcin Narel, Kacper Wójcik,

Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce

II miejsce: Dariusz Hyliński, Kornel Koziołowicz, Kacper Wilczyński, Seweryn

Zagórski, Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zarębie

 

XV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas V-VI

Data: 22.02.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Nagrodzeni
I miejsce - David Baszak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie

II miejsce - Martyna Głowacka, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu

Uśmiechu w Lubaniu

III miejsce - Alan Mizgier, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu

 

XV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas VII-VIII

Data: 1.03.2022 r.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w

Lubaniu

Dyrektor placówki: Izabela Rożko

Nauczyciel - organizator: Artur Frautschi

 

Nagrodzeni
I miejsce - Maja Łyp, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu

II miejsce - Dariusz Diakonesku, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu

Uśmiechu w Lubaniu
III miejsce - Wiktoria Ołowska, Miejski Zespół Szkół w Świeradowie- Zdroju

 

X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas V-VI

Data: 15.02.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Nagrodzeni
I miejsce - Tymoteusz Drobnik, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II

Świeradowie Zdroju

II miejsce - Vanessa Wołoszyn, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w

Lubaniu

III miejsce - Aleksandra Jeziorska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu

Uśmiechu w Lubaniu

 

X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VII-VIII

Data: 08.03.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

Nagrodzeni
I miejsce - Bożena Janiszek, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

II miejsce - Oliwia Goworek, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu

Uśmiechu w Lubaniu

III miejsce - Alicja Dobrzańska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg

Świętego Jakuba w Lubaniu
 

Dolnośląskie Konkursy „zDolny Ślązak"


Nagrodzeni

Maciej Sołtys - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu, nauczyciel-opiekun: Agnieszka Patron

Kalina Stefańska - Finalistka Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku, nauczyciel-opiekun: Izabela Kazimierczak- Flaszyńska
Maja Łyp - Laureatka Dolnośląskiego Konkursu Języka Polskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu, nauczyciel-opiekun: Iwona Smolińska
Mateusz Wereszyński - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Polskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu, nauczyciel-opiekun: Tamara Bużantowicz

Maja Łyp - Finalistka Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu, nauczyciel-opiekun: Aleksandra Kalinowska

 

LAUREACI KONKURSÓW DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

 

Powiatowy Konkurs Zawodoznawczy „Najlepszy uczeń w zawodzie”

 

Data: 04.04.2022r.; 05.04.2022 r.; 11.04.2022r.; 12.04.2022r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Nagrodzeni

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu:
Jakub Muszka, Technikum w zawodzie technik informatyk, opiekun merytoryczny: Mirosław Nir
Dawid Szymko, Technikum w zawodzie technik reklamy, opiekun merytoryczny: Monika Ozga
Kornelia Posmyk, Technikum w zawodzie technik logistyk, opiekun merytoryczny: Monika Połetek
Victoria Stachurska, Technikum w zawodzie technik hotelarstwa, opiekun merytoryczny: Anna Matoga
Kacper Skowroński, Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, opiekun merytoryczny: Aneta Ignaciuk

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu:

Gracjan Marczuk, Technikum rachunkowości, opiekun merytoryczny: Danuta Kowalska

 

Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych w Lubaniu:

Piotr Noga, Technikum pojazdów samochodowych, opiekun merytoryczny: Dariusz Dworzyński

 

VIII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Fauna w obiektywie”

Data: 26.04.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Wyróżnieni:

Natalia Socha, Nikola Bździuch, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

 

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych „Świat przyrody wierszem malowany”

Data: 20.04.2022 r.

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Dyrektor placówki: Renata Czuj

Nauczyciel - organizator: Marta Prejbisz

 

Nagrodzeni

I miejsce - Kornelia Orlik, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza
w Lubaniu
II miejsce - Oliwia Bigus, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza
w Lubaniu
III miejsce - Julia Gapska, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

 

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Data: 05.04.2022 r.

Organizator: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

Dyrektor placówki: Renata Czuj

Nauczyciel - organizator: Kinga Gordon- Sieradzka

Nagrodzeni

I miejsce - Kamil Płucienniczak, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

II miejsce - Martyna Kiszkiel, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

III miejsce - Paulina Mitura, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Data: 29.03.2022 r.

Organizator: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

Dyrektor placówki: Lidia Błażków

Nauczyciel - organizator: Agnieszka Rutkiewicz

 

Nagrodzeni
I miejsce - Marie Szymocha, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

II miejsce - Oliwia Smolińska, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

II miejsce - Nikola Kumelska- Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza

w Lubaniu

III miejsce - Dawid Diakonesku, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

 

XIX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej
i Szarych Szeregach

Data: 12.04.2022 r.

Organizator: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

Dyrektor placówki: Lidia Błażków

Nauczyciel - organizator: Monika Łyp

 

Nagrodzeni

I miejsce - Michał Włodarczyk, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

II miejsce - Łukasz Myśliński, Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych w Lubaniu III miejsce - Mikołaj Połetek, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. A. Mickiewicza w Lubaniu

 

Powiatowy Konkurs Sportowy dla Szkół Ponadpodstawowych „Tabata zespołowa”

Data: 19.04.2022 r.

Organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu

 

Nagrodzeni w kategorii dziewcząt

I miejsce - Amelia Maliszewska, Julia Gapska, Julia Wajcfelt, Maja Trefner, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Wołodymyr 18.06.2022 11:58
Tymczasem. Wołodymyr Zełenski uhonorował Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego Orderem Jarosława Mądrego drugiej klasy, powiedział na konferencji prasowej w Kijowie premier Ukrainy Denys Szmyhal. - Prezydent odznaczył naszych prawdziwych przyjaciół, naszych braci, podkreślił, czytam na stronie Radia Zet i myślę, że to w gruncie rzeczy smutne, że akurat wyszło tak, że to tacy ludzie urastają do rangi wyższej niż kiedykolwiek na to zasłużyli. Taka jest niestety historia, gorzko ironiczna. +++++++ No tak. Tylko kogo miał uhonorować? Naród - anonimowego Polaka? Kaczor by mu tego nie darował! Anonimowy Polak może być ateistą, albo gejem! Zełenski dobrze wie, co robi!

;) 15.06.2022 19:43
Szkoła Podstawowa w Zarębie nie ma imienia ;)

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama