Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 03:05
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Miasto Lubań zaprasza na festyn ekologiczny

  • Źródło: luban.pl
Miasto Lubań zaprasza na festyn ekologiczny
Oceń

25 czerwca w godz. 15.00 - 19.00 zapraszamy na FESTYN EKO-LOGICZNY.

W programie:

  • atrakcje dla dzieci (dmuchane zamki, przejażdżka ciuchcią, bańki mydlane, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków)
  • segreguj z nami - konkursy
  • pokaz pracy śmieciarki
  • pokaz pierwszej pomocy Centrum Ratownictwa Medycznego - Grupa N1
  • Strefa Ruchu i Tri Complex - konkursy dla dzieci i młodzieży
  • występy taneczne z MDK - Studio Tańca MAR-KO
  • zespół dziecięcy HEAVEN - działający przy MDK "Świat Bajek"
  • występ zespołu The Bazalt
  • HOLI - Święto Kolorów (targowisko miejskie ul. Podwale)


Zapraszamy. Podczas imprezy będą zbierane środki na leczenie i rehabilitację sześcioletniej Wiktorii Wiktoria znaczy zwycięstwo- losy dzielnej Wojowniczki Napisz komentarz
Komentarze
Jacek_Lubań 25.06.2022 12:55
Patrząc na ostatnie wydarzenia "kulturalne" organizowane przez miasto myślę, że zamiast robić kilka "drobnych" imprez, w których uczestniczy garstka osób lepiej zrobić dwa konkretne wydarzenia. Szkoda, że tego nie rozumie pani ze smutną miną z MDKu.

Pipi 24.06.2022 19:22
A ta grupa ratownictwa medycznego n1 też się załapała na fundusze miejskie? Skąd się wzieli ci prywaciarze że na miejskiej kasie żerują.

M. 24.06.2022 11:46
Ekologiczny? Zaplatanie warkoczyków z plastikiem, plastikowe dmuchane zamki, marnotrawienie wody na bańki... wszystko to jest fajne i potrzebne dzieciom ale ekologicznym bym tego nie nazwała.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama