Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 15:41
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Miasto Lubań zaprasza na festyn ekologiczny

  • Źródło: luban.pl
Miasto Lubań zaprasza na festyn ekologiczny
Oceń

25 czerwca w godz. 15.00 - 19.00 zapraszamy na FESTYN EKO-LOGICZNY.

W programie:

  • atrakcje dla dzieci (dmuchane zamki, przejażdżka ciuchcią, bańki mydlane, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków)
  • segreguj z nami - konkursy
  • pokaz pracy śmieciarki
  • pokaz pierwszej pomocy Centrum Ratownictwa Medycznego - Grupa N1
  • Strefa Ruchu i Tri Complex - konkursy dla dzieci i młodzieży
  • występy taneczne z MDK - Studio Tańca MAR-KO
  • zespół dziecięcy HEAVEN - działający przy MDK "Świat Bajek"
  • występ zespołu The Bazalt
  • HOLI - Święto Kolorów (targowisko miejskie ul. Podwale)


Zapraszamy. Podczas imprezy będą zbierane środki na leczenie i rehabilitację sześcioletniej Wiktorii Wiktoria znaczy zwycięstwo- losy dzielnej Wojowniczki Napisz komentarz
Komentarze
Jacek_Lubań 25.06.2022 12:55
Patrząc na ostatnie wydarzenia "kulturalne" organizowane przez miasto myślę, że zamiast robić kilka "drobnych" imprez, w których uczestniczy garstka osób lepiej zrobić dwa konkretne wydarzenia. Szkoda, że tego nie rozumie pani ze smutną miną z MDKu.

Pipi 24.06.2022 19:22
A ta grupa ratownictwa medycznego n1 też się załapała na fundusze miejskie? Skąd się wzieli ci prywaciarze że na miejskiej kasie żerują.

M. 24.06.2022 11:46
Ekologiczny? Zaplatanie warkoczyków z plastikiem, plastikowe dmuchane zamki, marnotrawienie wody na bańki... wszystko to jest fajne i potrzebne dzieciom ale ekologicznym bym tego nie nazwała.

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TurystaTreść komentarza: Nie tylko mieszkańcy skorzystają. Będzie wielu turystów chętnych dojechać do Świeradowa pociągiem, jest ku temu wiele plusów. Po pierwsze odpada problem z szukaniem miejsca na parkingu, po drugie, można spokojnie wypić piwko. Tylko aby tych pociągów było sporo, wówczas dopiero będzie sens takiego przedsięwzięcia.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:43Źródło komentarza: Przetarg na budowę linii kolejowej z Mirska do Świeradowa-ZdrojuAutor komentarza: LogikTreść komentarza: To fakt, wiele wpisów tu się nie ukazuje, pewnie dlatego że nie są po myśli moderatora-cenzora.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:37Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: LogikTreść komentarza: Nie żadne Polaczki, tylko zwykli złodzieje. A to że wśród Polaków takich nie brakuje to fakt. Wstyd dla wszystkich uczciwych Polaków przynoszą. Ciekawe kim Ty się czujesz, Polakiem czy tym Twoim Polaczkiem?.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:35Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: PrzemoTreść komentarza: To żeby ustalić kto to był to nie jest wielki problem,dziwne skoro w rodzinie brakuje kogoś to nikt do tej pory nie alarmował tego?zabójstwo ?bo jak inaczej to nazwać skoro ciało w lesie,zawał?Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:01Źródło komentarza: Powiat Karkonoski. Makabryczne odkrycie w trakcie grzybobrania
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama