Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 15:45
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Teatr Dziewiątka zaprasza

Już jutro zapraszamy do auli lubańskiego "Mickiewicza" na premierę spektaklu "Dom, którego nigdy nie było". Aktorzy i reżyser Teatru Dziewiątka liczą na sporą publiczność i dobrze spędzony czas.
Teatr Dziewiątka zaprasza
Oceń

Premiera spektaklu "Dom, którego nigdy nie było" odb edzie się jutro 11 czerwca o18. w auli  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

Liczymy na Państwa obecność i mamy nadzieję na miło spędzony czas.


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TurystaTreść komentarza: Nie tylko mieszkańcy skorzystają. Będzie wielu turystów chętnych dojechać do Świeradowa pociągiem, jest ku temu wiele plusów. Po pierwsze odpada problem z szukaniem miejsca na parkingu, po drugie, można spokojnie wypić piwko. Tylko aby tych pociągów było sporo, wówczas dopiero będzie sens takiego przedsięwzięcia.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:43Źródło komentarza: Przetarg na budowę linii kolejowej z Mirska do Świeradowa-ZdrojuAutor komentarza: LogikTreść komentarza: To fakt, wiele wpisów tu się nie ukazuje, pewnie dlatego że nie są po myśli moderatora-cenzora.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:37Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: LogikTreść komentarza: Nie żadne Polaczki, tylko zwykli złodzieje. A to że wśród Polaków takich nie brakuje to fakt. Wstyd dla wszystkich uczciwych Polaków przynoszą. Ciekawe kim Ty się czujesz, Polakiem czy tym Twoim Polaczkiem?.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:35Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: PrzemoTreść komentarza: To żeby ustalić kto to był to nie jest wielki problem,dziwne skoro w rodzinie brakuje kogoś to nikt do tej pory nie alarmował tego?zabójstwo ?bo jak inaczej to nazwać skoro ciało w lesie,zawał?Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:01Źródło komentarza: Powiat Karkonoski. Makabryczne odkrycie w trakcie grzybobrania
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama