Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 10:46
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Dzielnicowy po służbie zatrzymał złodzieja

Praca policjanta nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru, udowodnił to lubański dzielnicowy, który po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja.
  • Źródło: KPP Lubań
Dzielnicowy po służbie zatrzymał złodzieja
Oceń

Cała sytuacja rozegrała się z początkiem czerwca, gdy jeden z lubańskich dzielnicowych po służbie wybrał się na zakupy. Gdy dojeżdżał do sklepu zauważył poszukiwanego mężczyznę, który był mu znany z wcześniej popełnianych przestępstw. Gdy mężczyzna zobaczył dzielnicowego zaczął dziwnie się zachowywać i pozostawił na chodniku duży karton, który wcześniej niósł.

Dzielnicowy widząc jego zachowanie od razu wiedział, że doszło do przestępstwa. Telefonicznie o zaistniałej sytuacji powiadomił dyżurnego policji, a sam przystąpił do zatrzymania mężczyzny. 40- latek nie reagował na polecenia funkcjonariusza, w pewnym momencie poderwał się i zaczął uciekać. Policjant ruszył za nim i zatrzymał go. Agresor zaczął się wyrywać i szarpać policjanta. Gdy upadli na ziemię do interweniującego dzielnicowego dojechał patrol, który pomógł obezwładnić męzczyznę i doprowadził do jednostki policji. - mówi asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Okazało się, że złodziej ukradł z pobliskiego sklepu deskę do pływania o wartości ponad tysiąca złotych. Sprzęt został odzyskany i wrócił na sklepowe półki, a sprawca usłyszał zarzuty kradzieży oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Za czyny, których się dopuścił, zatrzymany mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.Napisz komentarz
Komentarze
Dziki 15.06.2022 06:47
Taaaaa ładnie napisane!Dostanie najniższy wyrok i to w zawiasach!Może po 10 razie trafi za kratki !Na ile?Łącz zrobią z roczek a każdy z tych złodziei mówi że to nie wyroczek!Rączki łamać byłby spokój.Teraz PiSiory podwyższają kwotę przestępstwa na 800 zł,ale będzie eldorado dla złodziei!!!!!

Ania 09.06.2022 20:41
Wielkie brawa dla dzielnicowego

ja 09.06.2022 10:44
Brawo dla Pana dzielnicowego... łapać tych drani,skrupulatnie

dziadek 08.06.2022 23:10
Gdzie on chciał pływać na tej desce? Towar wyjątkowo niechodliwy, trudny w transporcie i ukryciu.... No i te jego manewry i desperacja. Głupi złodziej to i posiedzi dłużej.

ja 09.06.2022 10:41
Proste...sprzedał by za grosze...

Olszyna 08.06.2022 11:51
Do 5 lat grozi,,, a byly policjant zlodziej na wolnosci i strat stokroć Polskie prawo Zulu Gula by coś na ten temat powiedział.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama