Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:43
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Okradli ciężarówkę na parkingu

Złodzieje wykorzystali dłuższy postój TIR-a na jednym z parkingów. Nocą podjechali osobówką do ciężarówki i z naczepy ukradli zgrzewki napoi. Teraz za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
  • Źródło: KPP Bolesławiec
Okradli ciężarówkę na parkingu
Autor: KPP Bolesławiec
Oceń

Bolesławieccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o włamanie do naczepy samochodu ciężarowego i kradzież przewożonego towaru. Mężczyźni wykorzystali dłuższy postój TIR-a na jednym z parkingów na terenie powiatu bolesławieckiego. W ostatnim dniu maja, w nocy podjechali do ciężarówki i włamali się do jej naczepy. Następnie ukradli zgrzewki z napojami, które zapakowali do osobówki.

Podejrzani zostali zatrzymani kilka godzin po zdarzeniu przy pojeździe, w którym mieli część swojego łupu. Kolejną partię skradzionego mienia mundurowi zabezpieczyli w mieszkaniu użytkowanym przez jednego ze sprawców. Następnie policjanci ustalili, gdzie znajdują się pozostałe puszki pochodzące z włamania. - informuje aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec.

Sprawcy to 37- letni mieszkaniec Bolesławca i 45-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, ponieważ 37-latek działał w warunkach recydywy, dlatego za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Jego wspólnik, 45-latek odpowie za  kradzież z włamaniem i złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami, dlatego grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Napisz komentarz
Komentarze
robinhood 06.06.2022 13:18
Włam stulecia. Mieli być ustawieni do końca życia, ale coś nie wyszło....

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama