Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:34
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Bolesławiec. Grupa imprezowiczów zaatakowała patrol policji

W piątek (03.06) wieczorem grupa kilkunastu osób zaatakowała patrol policji. Jeden z funkcjonariuszy został ranny, konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego.
Bolesławiec. Grupa imprezowiczów zaatakowała patrol policji
Oceń

Jak w każdym mieście, tak i w Bolesławcu są miejsca, które szczególnie o tej porze roku upodobała sobie młodzież, by imprezować na świeżym powietrzu. Wywołuje to sprzeciw mieszkańców, którzy zgłaszają zakłócanie ciszy nocnej i w związku z tym w miejsca te kierowane są patrole policji.

Jednym z takich miejsc w Bolesławcu są tereny zielone przy Alei Partyzantów w centrum miasta. Wczoraj około 22. skierowany w to miejsce partol policji został zaatakowany przez grupę młodzieży.

Jeden z funkcjonariuszy został ranny. Policja wezwała wsparcie i ruszyła za agresorami. Sprawdzane były przyległe ulice aż do Sierpnia '80. Policjanci prawdopodobnie zatrzymali jedną osobę. - podaje portal istotne.pl

Bolesławieccy policjanci najwyraźniej nie cieszą się szacunkiem mieszkańców miasta ceramiki i ostatnio mają złą passę. W ubiegłym tygodniu sfrustrowany przestępca ukradł zabezpieczone przez policję auto, a następnie okradł stację paliw. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Następny weekend przyniósł kolejną wpadkę stróżów prawa.

Aktualizacja

Po publikacji materiału skontaktowała się z nami oficer prasowa bolesławieckiej policji, która poinformowała, że wczorajszego wieczora w tej sprawie zatrzymano trzy osoby.


Napisz komentarz
Komentarze
P.Jasinski 05.06.2022 09:11
pamietam czasy gdy robilo sie impreske w parku i nikomu to nie przeszkadzalo teraz wszyscy swieto jebliwi .nawet jak przyjechali niebiescy to zwrocili uwage zeby porzadek zostawic po sobie,terazkur... manday,izby h... co jeszcze .jak zyc ?

Scooby 05.06.2022 21:09
Zaproś ich sobie pod okno niech ci imprezkę zrobię jak kiedyś

Nauczyciel 04.06.2022 21:57
To nie młodzież tylko młodociani kryminaliści kto by pomyślał kiedyś o takim zuchwalstwie by targnąć się na policjanta ?!. Młodzież jest niebywale zdemoralizowana i nie ma żadnych ideałów ani szacunku tylko alkohol i narkotyki !!!

ZAN 04.06.2022 17:37
Aby mieć szacunek trzeba szanować ludzi,a nie uważać się za boga i być niegrzecznym w kontakcie z obywatelem.Traktuj kogoś jak chciałbyś być traktowany ,

Dziki 04.06.2022 14:48
A gdzie broń miał policjant?Odstrzelić śmieci i po kłopocie!w Niemczech,Czechach czy Austrii nikt nawet się nie odważy na takie działania w stosunku do Policjantów tylko w naszym *** kraju PiS doprowadził do tego że większość społeczeństwa traktuje Policjantów jak śmieci.Ale ile odwagi trzeba by pójść tam do pracy!!!!!!!I nie piszcie mi że jest inaczej!!

burak 05.06.2022 18:34
nie pis deklu tylko PO. no i ci z pod znaku błyskawicy. bezstresowe wychowanie. mam nadzieje ze na psiarni tak im *** skopią ze już nawet nie lyka alko nie wezmą. dodatkowo kazdy po 20 tysi odszkodowania i kurator. za 3 razem recydywa i kula w łeb. skoro nie potrafi normalnie żyć w społeczeństwie to do odstrzału.

Paweł 05.06.2022 21:50
Każdy Policjant powie tak dostajemy bloczki mandatowe i musimy je wykorzystać aby nie podpasc komendantowi ,zaś komendant dostaje z góry że ma zrobić takie wyniki to jest jedna z maszyn 500+

Franc 04.06.2022 13:43
Takie czasy naród źle rozumie słowa wolność prawa .zero obowiązku i szacunku . Bandyta dostanie od prokuratora dozór i będzie się śmiać . Napewno powtórzy swój bandycki atak

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama