Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 15:13
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Henryki 2022. Gwiazdy wieczoru

W tym roku Henryki 2022 odbędą się w lekko zmienionej formule. Niezmiennym pozostanie natomiast gatunek muzyczny, który rok rocznie przyciąga do Gminy Wiejskiej Lubań tysiące gości. Na scenie królować będą gwiazdy disco polo.
Henryki 2022. Gwiazdy wieczoru
Autor: GOKiS Lubań
Oceń

Henryki 2022 zaplanowane zostały na 9 i 10 lipca. W tym roku zorganizowane zostaną z udziałem przedstawicieli partnerstwa czeskiego z Gminy Mlade Buki, stąd nazwa imprezy „Henryki 2022 – Mlade Buky i stary cis”. Dzięki temu będzie okazja spróbować czeskich specjałów, obejrzeć turniej ochotniczych straży pożarnych, czy wzajemnie poznać polskie i czeskie piosenki biesiadne. Nie zabraknie jarmarku, sadzenia cisa i tak wyczekiwanych gwiazd wieczoru.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncerty gwiazd disco polo i tak w sobotę 9 lipca gwiazdami wieczoru będą Jorggus i Miły Pan. Ten ostatni to twórca hitu – Królowa, natomiast Jorggus znany jest z takich przebojów jak Twój jeden szept, Oddam ci serce czy Niebezpieczna.

Sobota  9 lipca, 20:00 - Jorggus

 

 

 

Sobota 9 lipca, 21:00 - Miły Pan

 

 

 

 

W niedzielę 10 lipca ukoronowaniem dnia będą zespoły Top Girls i Daj to głośniej.

Niedziela 10 lipca, 20:00 - Top Girls

 

 

 

 

Niedziela 10 lipca, 21:00 - Daj to głośniej

 

 


 

 

 

 



Napisz komentarz
Komentarze
Ja Piotr. 25.06.2022 14:45
Drogi administratorze , proszę o zablokowanie dodawania komentarzy.

Zawiedziony 20.05.2022 22:29
A ja nie mam co do gara wlozyc i nawet disco mnie nie rozweseli .Bawcie sie sie bo niedlugo bedziecie w tej samej sytuacji .

Gwiazda wieczoru MHD 20.05.2022 09:45
W Henrykowie występ gwiazd wieczoru już był podczas zenujacej akcji pacyfikacji jednego z mieszkańców myślę, że wiemy o kogo chodzi i kto za tym stoi. Standardowa sytuacjia najpierw osmarować na fb dziwne, że brakuje zdjęcia? A później pod naciskiem społecznym przepraszać i udawać, że to pomyłka. Nagonka za nagonką i nic po za tym. To wsystko jest po zmianach...

? 19.05.2022 23:03
Podczas komisji lament , brak na inwestycje, drogi, ale balanga dla Czechów bez problemów . Kłamstwa i manipulacja . Należy odciążyć mieszkańców i doinwestować , do śmieci . Proszę przestać okłamywać społeczność gminy w żenujący sposób !

Hugo 19.05.2022 22:57
Pięknie! Uwielbiam Henryki! Ta impreza ma moc . Lawa umarla jaki mamy skład taki mamy lad . W Lubaniu większa wieś niż w Henrykowie .

Teresa 19.05.2022 21:44
A co takiego będzie się działo w Lubaniu, znowu kamyczki w rynku dla bogaczy?

?? 20.05.2022 09:56
Wystąpi Pigi w asyście sklepowej . Tytuł przedstawień nagonki i manipulacja.

Bez podpisu 19.05.2022 21:23
Blee

Kret z gminy 19.05.2022 16:12
Ciekawe ile taka impreza dla gawiedzi kosztuje. Ponoc gmina nie ma pieniedzy na potrzeby bieżące, jak np. Oświetlenie lub drogi, ale na disco kasa jest. Czy impreza jest transparentna? Czy bedzie podany koszt organizacji?

Mieszkaniec gminy 20.05.2022 11:53
Jak byś przeczytał wcześniejszy artykuł to byś wiedział, że na tą imprezę składany był wniosek i gmina otrzymała dofinansownie - i po co to jątrzenie?

?? 20.05.2022 16:03
Na szkoły, drogi,remizy, również i co z tego? Pokaż faktyczne i rzeczywiste koszty hulanki dla Czechów

money, money, money 21.05.2022 12:54
Mieszkańcu gminy czyt. pani wójt prosze doczytać uważnie uchwałę budżetową, ponieważ koszt całej imprezy wynosi ponad 200 tysięcy, a dofinansowanie wynosi ok. 12 tyś euro czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 50 tysięcy. Rozumiem, że logiczne i ekonomiczne myślenie sprawia ci trudność lecz polecam udać się na kursy wspomagające te umiejetności. Bardzo dużo osób może tak uważać po przeczytaniu tego artykułu i posta z fb pani wójt, która nie napisała o całych kosztach lecz o dofinansowaniu i ujeła to w słowach tak, aby brzmiały one jakoby całkowity koszt wynosił 12 tyś euro. Myśląc na zdrowy rozsądek jeżęli zaprasza się tyle ,,gwiazd" logicznym jest, że trzeba im zapłacić, a oni nie wystąpią za darmo. Jestem ciekaw czypani wójt sama pisała ten tekst, a akurat w to wątpie stawiam, że pisała jej to firma lub pracownik urzędu.

? 22.05.2022 18:34
Samodzielne ,to ona bezczelnie kłamie na potęgę. Wiedza o samorządzie i finansach równa jest - 0 Zachowanie i kultura również

Andrzej 19.05.2022 14:40
No i super że będzie fajna impreza. A co z LAWĄ bo jakoś cisza ...

No koment 19.05.2022 16:01
Ława już dawno zastygła ?

Kuchcik 19.05.2022 20:21
Lawą będzie zalany basen na kamiennej górze żeby wyrównać teren i temat remontu zniknie. A potem amfiteatr. I to będzie niezłe kino.

On 20.05.2022 22:21
Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????