Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Szlak na Szklarkę w remoncie

Remont szlaku do Wodospadu Szklarki potrwa dwa miesiące, turyści będą mogli z niego korzystać tylko w weekendy.
Szlak na Szklarkę w remoncie

Trwa remont nawierzchni drogi/szlaku prowadzącego od parkingu przy drodze krajowej nr 3 do Wodospadu Szklarski. Remont będzie prowadzony dwa miesiące. W tym czasie, od poniedziałku do piątku, szlak będzie zamknięty dla turystów! W weekendy droga do Wodospadu Szklarki będzie otwierana dla odwiedzajacych, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz z wózkami dziecięcymi.

W dni robocze dojście do Wodospadu Szklarki jest możliwe obejściem (szlak zielony i czarny z niebieskim) - mapa drogi obejściowej.

Około 20 listopada br. nastąpi ponowne pełne otwarcie szlaku z nawierzchnią znacznie lepiej dostosowaną dla potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TerencjuszTreść komentarza: Taka ma być młodzież - nie bać się ... Najskuteczniejszą formą budowania zależności jest zastraszanie, więc kler rzymsko katolicki wykorzystuje to w swojej ideologii zwanej „słowem bożym”. Wierni muszą usłyszeć o piekle i wiecznych męczarniach, o tym, że są niegodni i o tym co ich czeka gdy się sprzeciwią, by finalnie ukojono ich lęk obietnicą wiecznego zbawienia. Dzi8ala już prawie 2000 lat.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:17Źródło komentarza: Młodzi liderzy z Lubania zapraszają na Dzień OtwartyAutor komentarza: GringoTreść komentarza: I to są cwaniaczki niemcy, a gdzie teraz jest wspolnota europejska a gdzie Schengen to już ich nie obowiązuje coś im jest nie na rękę.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:10Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: Maciak na prezydentaTreść komentarza: A polscy pracownicy niemieckich firm powinni w ramach protestu masowo pójść na chorobowe do czasu zniesienia kontroli ok tysiąca euro zasiłku chorobowego wystarczy na życie w Polsce.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:09Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: CezaryTreść komentarza: Strefa shengen szkoda ze Bruksela nic z tymi Niemcymi nie może zrobić!!!!!!!!!!! Świat po drugiej wojnie światowej tylko i pozwala na wszystko. !!!!! Każdy obcokrajowiec jest postrzegany jako gorszy Niemiec zawsze ma rację w każdej sytuacji !!!Data dodania komentarza: 5.05.2025, 21:05Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontrole
ReklamaPowiat Lubań
Reklama