Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 09:51
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Szybka akcja policji. Dzięki informacjom od mieszkańca odzyskano ciągnik rolniczy

Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańca Olszyny, właściciel wartego pół miliona zł ciągnika rolniczego odzyska swoją własność. W tej chwili lubańscy kryminalni prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego o kradzież.
  • Źródło: KPP Lubań
Szybka akcja policji. Dzięki informacjom od mieszkańca odzyskano ciągnik rolniczy
Oceń

Nowoczesny ciągnik rolniczy firmy JCB ukradziono w województwie lubuskim i przetransportowano do Olszyny. Tu, dzięki informacjom przekazanym policji przez jednego z mieszkańców, doprowadzono do szybkiego odzyskania utraconego mienia.

Policjanci ustalili, że pojazd został ukradziony z terenu województwa lubuskiego, jednocześnie udało się namierzyć jego właściciela. Ciągnik rolniczy posiadał uszkodzenia elementów elektronicznych odpowiadających za jego uruchomienie, które znajdowały się bezpośrednio pod kierownicą. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Po wykonaniu czynności przez policyjnego technika, traktor na lawecie przewieziono na policyjny parking, gdzie został zabezpieczony. Ciągnik w najbliższym czasie wróci do właściciela. W tej chwili lubańscy kryminalni prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pragną serdecznie podziękować czujnemu mieszkańcowi powiatu lubańskiego za jego właściwą postawę. - mówi asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń.Napisz komentarz
Komentarze
Kombajn 09.05.2022 09:10
Na dniach widzialem ten ciagnik na lawecie jak jechal przez Biedrzychowice ino za dnia

Król 06.05.2022 21:27
Co sie w tej Olszynie dzieje? Co chwila jak nie zlodziej to pikolód nawet policjant na złą drogę zaszedł. ???

Kkkhg 09.05.2022 19:11
A który to tak zaszedł ?

E 06.05.2022 19:11
Somsiadowi

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama