Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 08:02
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zbiórka gabarytów w Gminie Lubań

Od 18 maja rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Lubań. Jako pierwsi zbędnych mebli, opon czy sprzętu AGD pozbędą się mieszkańcy Henrykowa.
Zbiórka gabarytów w Gminie Lubań
Oceń

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych, czyli mebli, opon, sprzętu AGD rozpocznie się 18 maja. Zgodnie z harmonogramem w wyznaczonych miejscach ZGiUK w Lubaniu podstawi kontener o pojemności 34 m3 o godzinie 7:00 i będzie stał do momentu zapełnienia, nie dłużej jednak niż do 15:00. Zapełnianie kontenera będzie odbywało się pod nadzorem pracownika ZGiUK. 

Odpady pozostawione po terminie nie będą odbierane. Pamiętać również trzeba, że zbiórka nie są objęte odpady takie jak gruz, zużyte opony pojazdów rolniczych, papa, styropian budowlany, odpady niebezpieczne.

HENRYKÓW LUBAŃSKI Przy budynku po byłej szkole podstawowej 18.05.2022
19.05.2022
PISARZOWICE Przy świetlicy wiejskiej
Przy blokach w Pisarzowicach
20.05.2022
23.05.2022
JAŁOWIEC Parking przy placu rekreacyjnym 24.05.2022
MŚCISZÓW Przy budynku  po byłej szkole podstawowej 25.05.2022
RADOSTÓW DONY
RADOSTÓW ŚREDNI
Przy świetlicy wiejskiej
w Radostowie Średnim
26.05.2022
RADOSTÓW GÓRNY Przy placu zabaw 27.05.2022
KOŚCIELNIK Parking przy cmentarzu 30.05.2022
KOSCIELNIKI DOLNE Przy blokach w Kościelnikach Dolnych 31.05.2022
NAWOJÓW ŚLĄSKI
NAWOJÓW ŁUŻYCKI
Parking przy świetlicy wiejskiej
w Nawojowie Łużyckim
01.06.2022
RADOGOSZCZ Plac przy kościele 02.06.2022
UNIEGOSZCZ Park przy ul. 1 Maja 03.06.2022

 


Napisz komentarz
Komentarze
Pol 27.04.2022 15:27
Sklepowa zbiera na ośrodek zdrowia , to oszczędza hihi

Alter- ego 27.04.2022 08:17
Godziny odbioru to jedna g....ana sprawa a druga to dlaczego opon od maszyn rolniczych nie odbierają skoro to na wsiach zalega najbardziej? Moim zdaniem to wszystko jest g..no warte. Wywalę opony pod gminę niech sami sobie z nimi radzą. Co za tepaki siedzą w zarządzie że masakra a sklepowa to już od początku kadencji dała takiego popisu " inteligencji" że szkoda gadać. Dobrze że ja mam czyste sumienie bo jej nie wybierałem.

Po 27.04.2022 13:19
Dzisiaj podczas komisji doła przykład upadłości intelektualnej. Prostactwo na potęgę!!!!!!!!!!!!

Ola 27.04.2022 06:42
Parę lat temu mogłam zamowic kontener do domu i placiłam tylko za kontener . Teraz już tego nie ma.Moge prywatnie zamówic ale dla emeryta to wysokie koszta .

Lubaniak 26.04.2022 14:15
A czas na Lubań kiedy będzie?

Ola 26.04.2022 12:48
Pozniej sie dziwią ze po lasach jest kupa smieci . Postawią kontener w połowie wioski i czym czlowiek ma to wszystko przywieźć do konteneru. Co roku to gorzej i wszyscy maja to w d...e.Ważne ze opłaty są coraz to wyższe .

Pawelu 26.04.2022 12:01
A co z Lubaniem to gorszy sort nie jest przewidziany

Po 26.04.2022 11:59
8 godziny akt łaski ,tyle razy radni, sołtysi zwracali uwagę na godziny odbioru. Efekty sklepowego zarządzania. Zlikwidować zbiórke a środki zmarnować na imprezę dla czeskiej społeczność w podzięce za kopalnie w Bogatyni. Powina podnieść opłaty za skuteczne unikanie zbiórki gabarytów

Rumcajs 26.04.2022 10:58
Wywoz smieci, jarmarki i festyny - wszystko w srody w godzinach pracy. Specjalna oferta dla emerytow i moherow. Niechaj sie zatem bawia a reszte ludzi pracy juz zapraszam na fotorelacje z tych wydarzen.

Maryjan 26.04.2022 09:03
Gmina ma odbiór gabarytów a miasto juz nie? Czy mieszkańcy Lubania są gorsi?

ciśnienie rośnie 26.04.2022 07:16
Harmonogram wywozu dla osób siedzących w domu.Reszta pracujących od godziny 7.00 do 15,00 pozostanie wywalenie niepotrzebnych rzeczy - może na wskazanych miejscach bez limitu godzin, albo gdzie popadnie.Cały rok ludzie czekają na wywóz po to by odznaczyć BYŁA MOŻLIWOŚĆ - w ramach urlopu.Dziękuję za wyjście do mieszkańców z inicjatywą.BRAWO WY.

Pol 25.04.2022 21:31
Świetnie ,jak zwykle od 7 do 15 gdy ludzie pracują ,tyle apoeli było . Co za ***izm, tylko krzaki . Oczywiście opłaty na maxsa , a jak bo koszty . Będzie zdjęcie na FB?