Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 18:55
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Mali Akademicy złożyli życzenia policjantom

Przedszkolaki z „Akademii Malucha” w Lubaniu odwiedziły lubańskich policjantów i przekazały świąteczne życzenia. Dziękujemy kadrze przedszkola za pamięć, a najmłodszym za cudowne dziecięce uśmiechy, którymi nas obdarzyli.
Mali Akademicy złożyli życzenia policjantom
Oceń

Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu odwiedziła delegacja z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Akademia Malucha” w Lubaniu. Przybyli goście złożyli życzenia świąteczne dla wszystkich policjantów i pracowników Policji, a na ręce I Zastępcy Komendant Powiatowego Policji w Lubaniu młodszej inspektor Agaty Sekuły przekazali kartkę świąteczną wraz z życzeniami.

Dziękując przedszkolakom za piękne życzenia, policjanci obdarowali maluchy elementami odblaskowymi. Była to dla policjantów i pracowników cywilnych lubańskiej jednostki wyjątkowa niespodzianka.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Matylda 17.04.2022 16:36
Szkoda że ta delegacja nie trafiła akurat jak w TVP ABC (w Niedzielę Wielkanocną) zaepatowali grozą dzieci ukazując tak zwaną pasją z ukrzyżowanym i oblanym krwawym potem Jezusem - niby to bajka, ale tak ogłupiać w tym wieku to może tylko nieodpowiedzialny programator PiS w TVP. Wstrząs niewątpliwie wywołali i chyba o to im chodzili. Jak to szamaneria tłumaczy - za ich, dziecięce grzechy pocierpiał.

Szympanides Makakikopulos 18.04.2022 20:36
Ci sami PiS-Włatcy Polski co ustawiają dzieci w szeregach witających Aparat Przemocy ustanowili, że dzieciom do lat 18 nie wolno uczestniczyć w polowaniach jako obserwatorom ani towarzyszyć rodzicom w pokotach i przy oprawianiu pozyskanych trofeów...Zaraz za Odrą i Nysą (gdzie w odróżnieniu od Wschodu a co widać, słychać i czuć cywilizacji nie ma jeno Barbaria) "...musi być jakaś cywilizacja" 5-6 itd. latkowie uczestniczą w pokotach, przy patroszeniu zwierzyny, słowem - poznają realia życia by później, kiedy jakiś "rozrywkowy" maghrebus wysadzi się w tłumie, metrze lub rozjedzie autem kilkadziesiąt osób na jarmarku bożonarodzeniowym nie przeżywać szoku poznawczego i na widok wylewającego się mózgu czy kałuży krwi nie zemdleć...Hartu tego pozbawiane są polskie dzieci, jeśli policjant na osiedlu strzeli nastolatkowi w plecy to w/w widoki u nieobytych z w/w ingrediencjami opuszczającymi ciało ssaka spowodować mogą i powodują a to moczenie nocne, a to "syndrom stresu pourazowego" czy inne mniej lub bardziej trwałe urazy psychiczne...Później wyrasta z takiego "traumatyka" jakiś pacyfek który broni do ręki nie weźmie by bronić Ojczyzny czyli de facto koryt WADZY i WADZA musi "na giewałt" ściągać do Polski obce wojska które jak raz tu zakotwiczą/w polskości się rozmiłują to zostaną tu - niczym Ruscy po '45 - na długie dekady jeśli nie na wieki wieków amen...a może właśnie polskojęzycznemu Ż'ądowi o to chozzzii, o to chozzzi?

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama